اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
تعرفه‌ها

آگاهانه انتخاب کنید

قیمت‌های ارتقای اکانت تلگرام به صورت فوری (بروزرسانی: 21 فروردین 1403) «لطفا ابتدا قیمت‌ها را با بقیه سایت‌ها مقایسه کنید و سپس خرید کنید!»

3 ماه

100 هزار تومان تخفیف ویژه با انتخاب اشتراک 3 ماهه
850 هزار تومان
950 هزار تومان
 • قابلیت هر استوری تا 48 ساعت
 • تیک آبی
 • ویجت و ایموجی اختصاصی و محرک
 • ترجمه خودکار متون
 • تبدیل صوت به متن (تایپ)
 • قابلیت تمدید در طول اشتراک
 • قابلیت هدیه دادن به افراد

6 ماه

200 هزار تومان تخفیف ویژه با انتخاب اشتراک 6 ماهه
1.250.000 تومان / ماهیانه
1.450.000 تومان
 • قابلیت هر استوری تا 48 ساعت
 • تیک آبی
 • ویجت و ایموجی اختصاصی و محرک
 • ترجمه خودکار متون
 • تبدیل صوت به متن (تایپ)
 • قابلیت تمدید در طول اشتراک
 • قابلیت هدیه دادن به افراد

12 ماه

400 هزار تومان تخفیف ویژه با انتخاب اشتراک یکساله
1.920.000 تومان
2.320.000 تومان
 • قابلیت هر استوری تا 48 ساعت
 • تیک آبی
 • ویجت و ایموجی اختصاصی و محرک
 • ترجمه خودکار متون
 • تبدیل صوت به متن (تایپ)
 • قابلیت تمدید در طول اشتراک
 • قابلیت هدیه دادن به افراد

تلگرام پریمیوم چیست؟

در حال حاضر دو مدل اکانت تلگرام وجود دارد.

نسخه اول تلگرام معمولی هست که همه کاربران در سراسر دنیا می توانند از آن به صورت کاملا رایگان استفاده کنند و از خدمات پیامرسان تلگرام بهره مند شوند.

نسخه پریمیوم نیز که اخیرا منتشر شده است برای همه افراد قابل دسترس است. در نسخه پریمیوم شما از ویژگی های منحصربفردی استفاده خواهید کرد که در اکانت معمولی تلگرام وجود ندارد.

برای اینکه بتوانید از تلگرام پریمیوم استفاده کنید، لازم است که از طریق پرداخت حق اشتراک به تلگرام، اکانت خود را پریمیوم کنید. در اینجا ما در تلگرام شاه توانسته ایم با ارائه قیمت تلگرام پریمیوم ارزانترین تعرفه خدمات ویژه تلگرام را در ایران برای شما فراهم کنیم.

در ماه تعداد زیادی آپدیت تلگرام انجام میشود که بیشتر آنها برای اکانت پریمیوم تلگرام است. اخیرا نسخه تلگرام بیزینس برای اکانت های پریمیوم فعال شده است که برای کسب و کارها بسیار جذاب خواهد بود.

جهت استفاده از اکانت تلگرام بیزینس شما می توانید با دریافت قیمت تلگرام پریمیوم و تعرفه ارزان قیمت تلگرام پریمیوم از خدمات ما بهره مند شوید و از خرید تلگرام پریمیوم استفاده کنید.

تعرفه خدمات تلگرام پریمیوم

 1. استوری گذاشتن

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه معرفی خدمات استوری گذاشتن در تلگرام، به راحتی از جزئیات و نحوه گذاشتن استوری در اکانت تلگرام پریمیوم استفاده کنید.

2. دریافت تیک آبی

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه دریافت تیک آبی، به راحتی از جزئیات و نحوه استفاده تیک آبی در اکانت تلگرام پریمیوم استفاده کنید.

3. ویجت و ایموجی

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه معرفی ویجت و ایموجی متحرک، به راحتی از جزئیات و نحوه استفاده ایموجی‌های اختصاصی در اکانت تلگرام پریمیوم استفاده کنید.

4. تبدیل صوت به متن

شما می توانید با مراجعه به صفحه معرفی تبدیل صوت به متن از جزئیات این خدمات در تلگرام پریمیوم استفاده کنید.

5. پروفایل متحرک

ویژگی جذاب پروفایل متحرک به شما کمک خواهد کرد تا بدون باز کردن تصاویر پروفایل، افراد در صفحه چت تصویر شما را به صورت ویدئو مشاهده کنند. برای جزئیات بیشتر به صفحه معرفی پروفایل متحرک اکانت تلگرام پریمیوم مراجعه کنید.

6. دو برابر شدن ویژگی‌ها

با اکانت تلگرام پریمیوم، سقف استفاده از ظرفیت های تلگرام را تا دو برابر برای خود فراهم کنید. جهت دریافت جزئیات این خدمات به صفحه خدمات دو برابر شدن اکانات تلگرام پریمیوم مراجعه کنید.

7. تلگرام بیزینس

یکی از جذابترین خدمات تلگرام پریمیوم، بحث تلگرام بیزینس است که در فروردین 1403 فعال شده است. پاسخگویی و برنامه زمان بندی بیزینس خود را در تلگرام بیزنس می توانید مدیریت کنید. تعداد زیادی آیتم جذاب در تلگرام بیزنس فعال شده است که شما با دریافت قیمت تلگرام پریمیوم می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

جهت دریافت جزئیات می توانید به مقاله خدمات تلگرام بیزینس مراجعه کنید.

تعرفه و قیمت تلگرام پریمیوم در ایران

قیمت تلگرام پریمیوم در ایران معمولاً برای اکانت‌های سه ماهه بین یک تا دو میلیون تومان و حتی بیشتر متغیر است. این مبلغ برای اکانت‌های یک ماهه، به ازای هر ماه اشتراک بیشتر هم می‌شود. خرید مستقیم تلگرام پریمیوم در ایران غیرممکن است و برای فعالسازی اکانت اشتراکی، باید به شرکت‌های شخص ثالث مراجعه کنید.

مشکلات پرداخت ارزی به خاطر تحریم، دلیل اصلی این اتفاق است. اما جای نگرانی وجود ندارد. چرا که تلگرام شاه به عنوان بهترین شرکت عرضه‌کننده تلگرام پریمیوم با ارزان‌ترین قیمت ممکن در ایران اکانت‌های ویژه تلگرام را به شما عزیزان عرضه می‌کند. این شرکت طرح‌های خود را به صورت سه ماهه، شش ماهه و دوازده ماهه با قیمت‌های تخفیف‌دار ارائه می‌دهد که در ادامه، به بررسی قیمت تلگرام پریمیوم در وب‌سایت تلگرام شاه خواهیم پرداخت.

قیمت تلگرام پریمیوم

قیمت تلگرام پریمیوم در تلگرام شاه

مدت زمان اشتراکقیمتقیمت با تخفیف
3 ماه950.000 تومان850.000 تومان
6 ماه1.250.000 تومان1.450.000 تومان
12 ماه2.320.000 تومان1.920.000 تومان

لازم به ذکر است که شرکت تلگرام شاه، با عبور از موانع پرداخت ارزی، سرشکن کردن هزینه‌های جانبی و کاهش حداکثری سود فروشنده، قیمت تلگرام پریمیوم را تا حد زیادی کاهش داده است. این شرکت علاوه بر شارژ فوری اکانت تلگرام پریمیوم شما، خدماتی چون پشتیبانی دائمی و آموزش رایگان را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

با خرید تلگرام پریمیوم، کاربران امکان دسترسی به ویژگی‌هایی چون توانایی آپلود فایل‌های 4 گیگابایتی، دانلود سریعتر، استیکرها و ری‌اکشن‌های پریمیوم، بهبود مدیریت چت در تلگرام، تغییر محدودیت در عضویت کانال‌ها و گروه‌ها، امکان آپلود استوری و غیره را به دست خواهند آورد. کاربران عادی نیز می‌توانند از قابلیت‌هایی که کاربران پریمیوم ایجاد کرده‌اند استفاده کنند. مثلاً دانلود فایل‌های 4 گیگابایتی، مشاهده استیکرهای پریمیوم و ضربه زدن به ری‌اکشن‌های منحصربه‌فردی که کاربران ویژه قبلاً ارسال کرده‌اند.

پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم به این شرکت برای بهبود و گسترش اپلیکیشن خود در سال‌های آتی کمک می‌کند. در این صورت تلگرام می‌تواند خدمات‌رسانی به کاربران رایگان را ادامه دهد. در ادامه، به بررسی قابلیت های تلگرام پریمیوم می‌پردازیم و به شما م گوییم چطور با خرید اکانت پریمیوم از تلگرام شاه به تمام این ویژگی‌ها دسترسی خواهید داشت.

آپلود فایل‌های 4 گیگابایتی

تمام کاربران تلگرام می‌توانند فایل‌های حجیم خود تا سقف 2 گیگابایت را آپلود کنند و از فضای ذخیره‌سازی نامحدود تلگرام به صورت رایگان لذت ببرند. مشترکین تلگرام پریمیوم می‌توانند از این هم فراتر بروند و فایل‌هایی تا حجم 4 گیگابایت را بارگذاری کنند. این فضا برای 4 ساعت ویدیوی 1080 یا 18 روز صدای ضبط‌شده با کیفیت بالا کافی است. این فایل‌ها توسط تمام کاربران، اعم از عادی و پریمیوم قابل دانلود هستند.

دانلود سریع‌تر برای کاربران پریمیوم

یکی از دلایلی که باعث می‌شود پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم به صرفه باشد، این است که مشترکین ویژه تلگرام می‌توانند فایل‌های آپلودشده در این پلتفرم را با حداکثر سرعت ممکن دانلود کنند. این باعث می‌شود به تمام چیزهایی که در فضای ذخیره‌سازی ابری نامحدود خود ذخیره کرده‌اید، با حداکثر سرعت موجود در شبکه خود دسترسی داشته باشید.

تغییر محدودیت‌های تلگرام

سقف محدودیت‌های تلگرام در هر موردی برای کاربران پریمیوم افزایش یافته است. با پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم، می‌توانید تا 1000 کانال را دنبال کنید، حداکثر 20 فولدر با 200 چت در هر کدام ایجاد کنید، به جای 3 اکانت، 4 اکانت در هر گوشی ثبت نمایید، 10 چت را در لیست اصلی پین کرده و تا 10 استیکر را به در لیست مورد علاقه خود ذخیره نمایید.

همچنین می‌توانید بیو طولانی‌تری بنویسید و در آن از لینک استفاده کنید. به طور مشابه، کاربران پریمیوم می‌توانند کاراکترهای بیشتری را در کپشن فایل‌های رسانه‌ای اضافه کنند. قابلیت افزودن تا 400 گیف به لیست گیف‌های مورد علاقه و ایجاد 20 لینک عمومی t.me از دیگر امکانات تلگرام برای کاربران ویژه است.

ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم

تبدیل صدا به متن

این قابلیت به شما امکان می‌دهد برای مواقعی که نمی‌خواهید یا نمی‌توانید به فایل‌های صوتی گوش دهید آن‌ها را به متن تبدیل کنید. برای کمک به بهبود این ویژگی، می‌توانید به ویس تبدیل شده به متن در تلگرام امتیاز بدهید.

استیکرهای منحصربه‌فرد

با پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم، به ده‌ها استیکر با انیمیشن‌های تمام صفحه دسترسی خواهید داشت که می‌توانید آن‌ها را در تمام چت‌ها ارسال کنید. تمامی کاربران عادی و پریمیوم می‌توانند این استیکرها را مشاهده کنند. این مجموعه استیکرها به صورت ماهانه توسط هنرمندان تلگرام آپدیت می‌شوند. شما می‌توانید به راحتی استیکرهای پریمیوم  تلگرام را در بخش اختصاصی پنل استیکر خود، در بخش Recently Used پیدا کنید.

ری‌اکشن‌های منحصربه‌فرد

کاربران پریمیوم همچنین به بیش از 10 ری‌اکشن جدید مانند 👌😍❤️‍🔥💯 دسترسی پیدا خواهند کرد. این قابلیت راه‌های بیشتری را برای واکنش به پیام‌های دوستان و محتوای موجود در کانال‌ها باز می‌کند.

مدیریت چت بهتر با پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم

با پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم، به ابزارهای جدیدی برای سازماندهی لیست چت خود دست خواهید یافت. یکی از این قابلیت‌ها، تغییر فولدر چت پیش‌فرض است که به وسیله آن تلگرام شما همیشه در یک فولدر سفارشی مانند Unread باز خواهد شد.

برای تغییر فولدر پیش‌فرض خود، ، بر روی گزینه Reorder در لیست چت‌ها ضربه بزنید و آن را نگه دارید. سپس فولدر مورد نظر خود را به اولین فضای خالی بکشید. علاوه بر این، مشترکین می‌توانند تنظیماتی را در بخش Privacy and Security فعال کنند تا چت‌های جدیدشان، به طور خودکار آرشیو و بی‌صدا شود. این ویژگی به سازماندهی شلوغ‌ترین لیست چت‌ها نیز کمک می‌کند.

تصویر پروفایل متحرک در تمام صفحات

با خرید و پرداخت قیمت تلگرام پریمیوم، ویدیوهای پروفایل شما برای همه کسانی که آن را می‌بینند، در تمام بخش‌های تلگرام، از جمله چت‌ها و لیست چت متحرک خواهد شد. با این قابلیت اجازه دهید همه ظاهر جدیدتان را ببینند و خلاقیت خود را با یک انیمیشن ریل منحصربه‌فرد به آن‌ها نشان دهید. ویدئو پروفایل در تلگرام پریمیوم اکانت شما را بسیار خاص خواهد کرد.

نشان‌های پریمیوم و تیک آبی

همه کاربران Telegram Premium، یک نشان ویژه دریافت می‌کنند که در لیست چت، سربرگ‌های چت و لیست اعضای گروه‌ها در کنار نامشان نمایش داده می‌شود. این ویژگی نشان می‌دهد که این افراد به پشتیبانی از تلگرام کمک می‌کنند و بخشی از اعضایی هستند که پیش از بقیه به قابلیت‌های انحصاری دسترسی خواهند داشت. یکی از این نشان‌ها، تیک آبی تلگرام است که می‌توانید آن را از لیست نشان‌های پریمیوم انتخاب کنید.

آیکون‌های Telegram Premium

تلگرام آیکون‌های جدیدی طراحی کرده است که کاربران پریمیوم می‌توانند به صفحه اصلی برنامه‌های خود اضافه کنند. این آیکون‌ها شامل ستاره پریمیوم، آسمان شب و هواپیمای توربو هستند که شما می‌توانید به دلخواه یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

بهترین قیمت تلگرام پریمیوم به همراه حذف تبلیغات

در برخی کشورها، پیام‌های Sponsered در کانال‌های بزرگ و عمومی به افراد نمایش داده می‌شود. این تبلیغات کوچک به پشتیبانی از هزینه‌های لجستیکی تلگرام کمک می‌کند، اما کاربران پریمیوم این مزیت را دارند که این تبلیغات را نبینند.

شما با پرداخت قیمت تلگرام پرمیوم و تهیه اشتراک، نه تنها به این شرکت کمک می‌کنید که هزینه‌های مربوط به توسعه ویژگی‌های پریمیوم را بپردازد، بلکه از بقای آن در طولانی‌مدت نیز پشتیبانی خواهید کرد. بدین ترتیب تلگرام در Google Play و App Store همیشه رایگان باقی خواهد ماند.

قیمت تلگرام پریمیوم در ایران

خرید تلگرام پریمیوم از تلگرام شاه با بهترین قیمت

در صورتی که قصد خرید فوری تلگرام پریمیوم با بهترین قیمت را دارید، می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی وب‌سایت تلگرام شاه تماس گرفته و سفارش خرید خود را ثبت نمایید. خرید فوری تلگرام پریمیوم از تلگرام شاه، همچنین با پر کردن فرم‌های موجود در سایت نیز امکان‌پذیر است. با خرید از ما تلگرام شما در سریع‌ترین زمان ممکن و به صورت فوری شارژ شده و می‌توانید از امکانات جذاب این نسخه اشتراکی استفاده نمایید.

تعرفه ها

سوالات متداول

اگه به جواب سوالتون نرسیدید از پشتیبان آنلاین کمک بگیرید.

پس از پرداخت اشتراک مورد نظرتان از ساعت 8 الی 23 در کمتر از 5 دقیقه اکانت مورد نظر شما ارتقا پیدا می‌کند. در سایر زمان‌ها ارتفا در روز بعد انجام می‌شود.

می‌توانید از طریق پرداخت آنلاین اشتراک مورد نظر خود را شارژ کنید یا با استفاده از شماره‌های تماس ذکر شده در سایت از طریق کارت به کارت نیز سفارش خود را ثبت کنید.

خیر! برای ارتقای اکانت شما هیچ نیازی به متصل شدن به اکانت شما نیست. تمام حریم شخصی شما در طول ارتقای اکانت حفظ می‌شود و این ارتقا با استفاده از آیدی تلگرام شما انجام خواهد گرفت.

بله! لازم نیست برای تمدید اکانت حتما تا روز آخر صبر کنید. با توجه به تخفیفاتی که در طول سال گذاشته می‌شود؛ شما می‌توانید نسبت به تمدید اکانت خود اقدام کنید. برای مثل اگر 20 روز مانده به پایان اکانت ویژه شما، با خریداری اکانت 3 ماهه (90 روز)، اشتراک شما تا 110 روز تمدید می‌شود.

استوری گذاشتن صرفا مخصوص اکانت‌های ویژه در تلگرام است و شما می‌توانید از طریق استوری گذاشتن از جدیدترین محصولات و تخفیف‌های ویژه اطلاع‌رسانی کنید. همچنین با استفاده از قابلیت لینک گذاشتن به سایر صفحات و اپیکیشن‌ها ارتباط برقرار کنید.

برای پشتیبانی می‌توانید از طریق تلگرام یا واتساپ با شماره تماس 09120487378 با ما در ارتباط باشید.

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
 • right image
 • Left Image