اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
 • ژوئن 28, 2024
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان | آیا می توان اکانت
 • ژوئن 25, 2024
بهترین شرکت خرید تلگرام پریمیوم
تلگرام و آموزش: انقلاب دیجیتال در کلاس
 • می 27, 2024
دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم

تلگرام بهترین شبکه اجتماعی پیام‌رسان برای تولیدکنندگان محتوا است، زیرا ویژگی‌های بسیاری دارد که به شما کمک می‌کند جامعه کاربری و پایگاه طرفداران خود را بسازید. به طور مثال گروه‌ها و کانال‌های تلگرام، جایی هستند که می‌توانید انواع مختلفی از محتوا را به کمک قابلیت‌های مختلف این برنامه، به شیوه‌های مختلفی به اشتراک بگذارید. اما چه کنیم تا محتوایمان بیشتر دیده شود؟ یکی از این راه‌ها، دریافت تیک آبی تلگرام است. تیک آبی به دیگران می گوید که شما تلگرام پریمیوم دارید و به این ترتیب اکانت شما را متمایز می سازد.

کاربران تلگرام به پروفایل‌ها و کانال‌هایی که نشانگر آبی داشته باشند، بیشتر اعتماد می‌کنند. این موضوع درباره شبکه‌های اجتماعی دیگر هم صدق می‌کند. البته از دیگر ویژگی های این اکانت می توان به قابلیت تبدیل صورت به متن در تلگرام پریمیوم، دوبرابر شدن محدودیت های حجمی تلگرام پریمیوم، امکانت استفاده از پروفایل ویدیویی در تلگرام ویژه و همچنین امکان پست استوری اختصاصی تلگرام اشاره کرد. در این مطلب، به آموزش نحوه دریافت تیک آبی تلگرام می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

نحوه دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم چیست؟

پلتفرم تلگرام برای محافظت از هویت کاربران خود، برای افراد و سازمان‌های عمومی نشانگر آبی صادر می‌کند تا کاربران بتوانند به راحتی منابع رسمی را شناسایی کنند. نحوه دریافت تیک آبی در تلگرام این گونه است که شما باید پیش از این، در دو شبکه اجتماعی دیگر تأیید شده باشید. یعنی در آن شبکه‌های اجتماعی، تیک آبی داشته باشید. شبکه‌های اجتماعی مورد تأیید تلگرام برای تأیید اکانت شما، شامل موارد زیر هستند:

 • TikTok
 • Instagram
 • Facebook
 • YouTube
 • Twitter
 • VK
 • Snapchat

اگر اکانت شما توسط حداقل دو مورد از شبکه‌های اجتماعی فوق تأیید شده باشد، تیم تلگرام تیک آبی را به کانال‌ها یا گروه‌های عمومی شما اضافه می‌کند. برای این کار تنها لازم است لینک کانال تلگرام خود را به اکانت شبکه‌های اجتماعی تأیید شده خود اضافه کنید. پس از آن، می‌توانید درخواستتان را برای دریافت تیک آبی تلگرام، به @VerifyBot ارسال کنید.

دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم

دستورالعمل‌های جدید دریافت تیک آبی تلگرام

اما اکنون دریافت تیک آبی از تلگرام پریمیوم سخت شده است. در صورتی که می‌خواهید کانال یا گروه‌ عمومی خود را در تلگرام تأیید کنید، تلگرام شهرت شما را نیز بررسی می‌کند. تیم تلگرام اخیراً دستورالعمل‌های تأیید خود را به‌روز کرده است.

آن‌ها طی فرآیند دریافت تیک آبی تلگرام، از شما درخواست می‌کنند تا علاوه بر شبکه‌های اجتماعی تأیید شده، حداقل دو لینک از مقالات مطبوعاتی ارائه دهید که در آن‌ها، از شما یا سازمانتان نامی آمده باشد. برای کمک به فرآیند تأیید، بهتر است این مقالات حائز شرایط زیر باشند:

 • نشریه معروف و قدیمی باشد.
 • مقاله به زبان انگلیسی نوشته شده باشد.
 • در مقالات باید نام شخص یا سازمان مورد نظر ذکر شود، اما نیازی به لینک دادن کانال تلگرام نیست.

بنابراین، از این به بعد اگر می‌خواهید در تلگرام پریمیوم تیک آبی دریافت کنید، باید حداقل دو اکانت شبکه اجتماعی تأیید شده با تیک آبی داشته باشید. علاوه بر این، نام شما باید در دنیای اینترنت ثبت شده باشد. پس از آن می‌توانید برای دریافت تیک آبی تلگرام اقدام کنید. این قابلیت هم اکنون فقط برای کانال‌ها، گروه‌ها و ربات‌های رسمی بزرگ و فعال در دسترس است. اما این همه ماجرا نیست. یک راه دیگر هم برای این کار وجود دارد؟ اما چه راهی؟

نحوه دریافت تیک آبی با اکانت پریمیوم

همانطور که می‌دانید، تیم تلگرام اخیراً سرویس پریمیوم جدیدی راه اندازی کرده است که تلگرام پریمیوم نام دارد. تمام کاربرانی که این سرویس را خریداری می‌کنند، نشان ویژه‌ای دریافت خواهند کرد که در کنار نام آن‌ها در لیست چت، هدینگ چت و لیست اعضای گروه نمایش داده می‌شود. این نشان نمایانگر این است که آن‌ها به پشتیبانی از تلگرام کمک می‌کنند و بخشی از کاربران باشگاه خاصی هستند که در ابتدا به قابلیت‌های جدید دسترسی دارند.

اگر می‌خواهید تیک آبی تلگرام را کنار نام خود داشته باشید، باید اکانت تلگرام پریمیوم خریداری نمایید. هنگامی که این اشتراک ویژه را تهیه می‌کنید، برخی از ویژگی‌های اضافی این برنامه مانند تیک آبی و ایموجی‌های اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرند. امروز به شما آموزش می‌دهیم که چگونه می‌توانید با کمک این ویژگی‌ها، یک پروفایل تلگرام تأییدشده دریافت کنید.

سازوکار دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم

در تلگرام پریمیوم، قابلیت‌های جدید زیادی وجود دارد که یکی از آن‌ها، استاتوس ایموجی متحرک است که در کنار نام افراد نمایش داده می‌شود. این قابلیت پریمیوم باعث می‌شود دریافت نشانگر آبی تلگرام، به یک کار آسان تبدیل شود. برای استفاده از این ترفند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از بسته Verify Emoji، تیک آبی تلگرام را انتخاب کنید. این نشان سفارشی جایگزین نشان پریمیوم شما در لیست چت، گروه‌ها و پروفایل شما خواهد شد.

مراحل دریافت تیک آبی 

 • اگر می‌خواهید تیک آبی تلگرام داشته باشید، باید اکانت خود را به پریمیوم ارتقا دهید. اگر تلگرام پریمیوم ندارید، می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان واحد فروش تلگرام شاه برای تهیه آن اقدام کنید.
 • وقتی عضو پریمیوم تلگرام شدید، می‌توانید نشان عضو پریمیوم را در کنار نام خود ببینید. در بالای لیست چت، روی این نشان ضربه بزنید یا برای تغییر وضعیت، وارد Settings شوید.

نحوه افزودن تیک آبی به کانال‌ها، گروه‌ها و ربات‌ها 

قبل از انجام مرحله دوم، باید این بسته Verification Emoji را برای تأیید اعتبار تیک آبی در کنار نام خود اضافه کنید. این بسته ایموجی دارای بیش از 100 مورد تیک آبی مختلف است، که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. با این حال توصیه می‌کنیم اولین مورد را انتخاب کنید که تیک آبی رسمی تلگرام است.

دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم

سخن پایانی

تیک آبی در تلگرام پریمیوم یکی از مورد درخواست‌ترین امکانات شبکه‌های اجتماعی است که به افراد مشهور و اکانت‌های رسمی سازمان‌ها تعلق می‌گیرد. شبکه اجتماعی تلگرام، دو راه سخت و آسان برای دریافت تیک آبی پیش روی شما قرار می‌دهد. راه سخت این است که آدم معروفی باشید و راه آسان این است که تلگرام پریمیوم بخرید!

خرید مستقیم تلگرام پریمیوم در ایران امکان‌پذیر نیست، اما تلگرام شاه این مشکل را برای شما برطرف می‌کند و اکانت ویژه این پیام رسان را در پکیج‌های سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک‌ساله ارائه می‌دهد. تنا کاری که لازم است انجام دهید، این است که با کارشناسان واحد پشتیبانی تماس بگیرید. مجموعه تلگرام شاه خرید فوری تلگرام پریمیوم را با ارزان ترین قیمت برای شما امکان پذیر می سازد. برای اطلاع از قیمت خرید اکانت پریمیوم تلگرام از وبسایت ما بازدید نمایید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
 • right image
 • Left Image