اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
 • ژوئن 28, 2024
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان | آیا می توان اکانت
 • ژوئن 25, 2024
بهترین شرکت خرید تلگرام پریمیوم
تلگرام و آموزش: انقلاب دیجیتال در کلاس
 • می 27, 2024
ویدئوی پروفایل تلگرام پریمیوم

اپلیکشن پیام رسان محبوب تلگرام به کاربران امکان می‌دهد پروفایل‌ خود را با قابلیت‌های مختلف از جمله تصویر، بیو، استیکر و بک‌گراند شخصی‌سازی کنند. علاوه بر تمام این ویژگی‌ها، این روزها امکان آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم  و رایگان نیز وجود دارد. با استفاده از این قابلیت، می‌توانید هم عکس‌ها و هم ویدئوها را در پروفایل خود آپلود کنید و جنبه‌های مختلفی از خود را به مخاطبانتان نشان دهید.

آپلود ویدئو برای پروفایل در تلگرام پریمیوم

ویدئوی پروفایل تلگرام پریمیوم و یا عادی مشابه عکس پروفایل است. تنها تفاوت آن این است که با ضربه زدن روی آن، تصویر متحرک می‌شود و حرکات شما را در مقابل دوربین نشان می‌دهد. برای آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام تنها کافیست تا یک ویدئو را از گالری خود انتخاب کنید،  آن را با ابزارهای داخلی ادیت کرده و سپس تصویر ایستای پروفایل خود را از طریق Timeline ویدئو انتخاب نمایید.

هنگامی که شخصی پروفایل شما را باز می‌کند، ویدئوهای پروفایل تلگرام پخش می‌شوند. این ویژگی هم برای کاربران رایگان و هم کاربران پریمیوم  در دسترس است، با این تفاو ت که ویدئوی پروفایل تلگرام پریمیوم  در همه جای برنامه به صورت متحرک پخش می‌شود. پروفایل متحرک اختصاصی در تلگرام پریمیوم وجود دارد و نه رایگان. برای خرید اشتراک فوری تلگرام پریمیوم، می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی وب‌سایت ما تماس بگیرید.

ویدئوی پروفایل تلگرام پریمیوم

نحوه آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم و رایگان

آخرین آپدیت تلگرام در اپ استور و یا گوگل پلی قابلیت جدیدی را اضافه کرده است که به شما امکان می‌دهد انواع ویدئو را به پروفایل خود (در کنار عکس‌های پروفایل قبلی) اضافه کنید. کاربران اکنون امکان آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم و یا عادی را به دست آورده‌اند و در ادامه می‌توانند فریمی را انتخاب کنند که می‌خواهند به عنوان تصویر پروفایل ثابت، در چت‌ها نمایش دهند.

ویرایشگر تصویر یکپارچه اپلیکیشن تلگرام باعث کیفیت تصویر شما در ویدئوهای پروفایل می‌شود. گزینه Soften Skin به شما کمک می‌کند ویدئوهای خود را قبل از آپلود در پروفایل ادیت کنید.  کاربران می‌توانند همچنین استیکرهای متحرک را به پروفایل خود  اضافه کنند و یا از امکان استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم استفاده کند.

ویدئوهای پروفایل در تلگرام پریمیوم یک راه عالی برای شخصی‌سازی بیشتر پروفایل تلگرام شما هستند. آن‌ها همچنین می‌توانند برای نمایش علایق یا سرگرمی‌های شما استفاده شوند. برای آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 • اپلیکیشن تلگرام را باز کنید.
 • روی سه خط در گوشه سمت چپ بالای صفحه (Option) ضربه بزنید.
 • روی Settings ضربه بزنید.
 • روی Profile ضربه بزنید.
 • روی Change Video Profile ضربه بزنید.
 • یک ویدئو از گالری خود انتخاب کنید یا یک ویدئوی جدید ضبط نمایید.
 • روی Set Video ضربه بزنید.

ویدئوی پروفایل شما اکنون برای مخاطبینتان قابل مشاهده خواهد بود. هنگامی که شخصی پروفایل شما را مشاهده می‌کند، تصویر پروفایل و ویدئوی پروفایل شما را می‌بیند.

قابلیت‌های پیشرفته عکس پروفایل تلگرام در اکانت پریمیوم 

اکنون که شما با نحوه آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم  و رایگان آشنا شدید، بیایید برخی دیگر از قابلیت‌های جذاب و پیشرفته مربوط به عکس پروفایل را در این اپلیکشن پیام رسان محبوب مرور کنیم.

پروفایل ویدئو تلگرام

استفاده از استیکرهای متحرک یا ایموجی

چه کسی می‌گوید که عکس پروفایل شما حتماً باید ثابت باشد؟ تلگرام علاوه بر ویدئو، به شما امکان می‌دهد از ایموجی‌های ثابت و متحرک و همچنین استیکرهای مورد علاقه خود به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید. ویجت ها و ایموجی های متحرک در تلگرام پریمیوم بسیار جذاب هستند. این کار از طریق مراحل زیر قابل انجام دادن است:

 • مانند آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام، به بخش Settings بروید.
 • روی پروفایل خود ضربه بزنید. در اینجا عکس پروفایل فعلی خود را می‌بینید.
 • با هر رنگی که دوست دارید، یک پس‌زمینه بسازید. همچنین می‌توانید از گردینت‌های جذاب تلگرام استفاده کنید.
 • ایموجی یا استیکر مورد علاقه خود را، چه ثابت و چه متحرک، انتخاب کنید.

نکته: تلگرام برای عکس پروفایل از GIF پشتیبانی نمی‌کند، اما استفاده از استیکرهای متحرک یا ایموجی، جایگزین سرگرم‌کننده‌ای برای شما خواهد بود.

استفاده از چندین عکس پروفایل

تلگرام به شما امکان می‌دهد بیش از یک عکس پروفایل داشته باشید. وقتی شخصی روی عکس پروفایل شما ضربه می‌زند، می‌تواند برای دیدن دیگر عکس‌ها صفحه را اسکرول کند. برای افزودن چندین عکس پروفایل، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به منوی Settings بروید.
 • روی پروفایل خود ضربه بزنید. عکس پروفایل فعلی شما آنجا خواهد بود.
 • برای افزودن عکس‌های بیشتر، مانند آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام عمل کنید. در اینجا می‌توانید عکس‌ها و ویدئوهای مختلفی را به پروفایل خود بیافزایید.

تنظیمات مربوط به حریم خصوصی عکس پروفایل

عکس پروفایل شما فقط یک گزینه سرگرم‌کننده نیست. حریم خصوصی شما نیز در اینجا حائز اهمیت است. بیایید در مورد اینکه چه کسانی می‌توانند عکس پروفایل شما را ببینند، و اینکه چگونه می‌توانید در صورت تمایل آن را خصوصی‌سازی کنید، صحبت کنیم. این نکته درباره استوری های اختصاصی در تلگرام پریمیوم هم صدق می کند.

به طور پیش‌فرض، هر کسی که شماره تلفن شما را داشته باشد، می‌تواند عکس پروفایل تلگرام شما را ببیند. اما این تنظیمات قابل تغییر است. برای تنظیم دسترسی و مشاهده افراد مختلف به تصویر یا ویدئوی پروفایل تلگرام پریمیوم خود، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • به منوی Settings بروید.
 • گزینه Privacy and Security را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.
 • روی گزینه Profile Photos ضربه بزنید.
 • انتخاب کنید که چه کسی می‌تواند عکس پروفایل شما را ببیند. گزینه‌هایی مانند Everybody (همه)، My Contacts (مخاطبین من) و Nobody (هیچکس) را خواهید دید. هر کدام را که دوست دارید انتخاب کنید.
 • Set Public Photo گزینه‌ای است که به شما امکان می‌دهد عکسی را آپلود کنید که برای همه افراد، حتی کسانی که از دیدن عکس پروفایل شما محدود شده‌اند، قابل مشاهده باشد. این گزینه برای آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم نیز قابلیت اعمال دارد.

مخفی کردن یا نمایش عکس پروفایل تلگرام پریمیوم برای مخاطبین خاص

شاید شما بخواهید بیشتر مردم عکس پروفایلتان را ببینند، اما نه همه. تلگرام به شما این امکان را می‌دهد که عکس پروفایل خود را از مخاطبین خاص مخفی کنید. این کار به صورت زیر انجام‌پذیر است.

 • با کلیک بر روی Settings، به منوی تنظیمات بروید.
 • گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.
 • روی گزینه Profile Photos ضربه بزنید.
 • Add Exceptions را انتخاب کنید. این گزینه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تصاویرتان همیشه یا هرگز با کاربران خاصی به اشتراک گذاشته شود یا نشود. این گزینه محدودیت‌های قبلی را لغو می‌کند.
 • و تمام! اکنون شما به صورت کامل بر این موضوع کنترل دارید که چه کسی عکس‌ پروفایل تلگرام شما را ببیند.

پروفایل ویدئویی تلگرام پریمیوم

سخن پایانی

علاوه بر آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم، این اپلکیشن به تازگی محدودیت فضای ذخیره‌سازی را از 1.5 گیگابایت به 2 گیگابایت افزایش داده است. البته این محدودیت برای تلگرام پریمیوم ، به 4 گیگابایت می‌رسد. همچنین یک Music Player جذاب به آن اضافه شده که برای کاربران اندروید عرضه می‌شود. کاربران دسکتاپ نیز می‌توانند همزمان با سه اکانت وارد تلگرام شوند. این محدودیت برای کاربران تلگرام پریمیوم ، 4 اکانت است. به طور کلی امکانات تلگرام پریمیوم دو برابر تلگرام عادی می باشد.

گزینه People Nearby، قابلیت جدیدی است که فاصله افرادی را که با شما در تماس هستند نشان می‌دهد. هدف از این ویژگی افزایش تعامل با کاربران نزدیک است. تلگرام همچنین برای شروع مکالمه، استیکرهای خوشامدگویی را به شما پیشنهاد می‌کند. کاربران همچنین می‌توانند با مراجعه به تنظیمات Privacy and Security، چت‌ها را از افراد غیرمخاطب فیلتر کنند و تغییرات جدید را به طور خودکار آرشیو و بی‌صدا نمایند. بعلاوه تلگرام پریمیوم برای بیزینس ها و کسب و کارها نیز امکانات جذابی دارد.

تمام این ویژگی‌ها، در کنار آپلود ویدئوی پروفایل در تلگرام پریمیوم قرار می‌گیرد که گل سرسبد قابلیت‌های جدید این برنامه است. علاوه بر این‌ها، تلگرام امکانات جدیدی را در نسخه پریمیوم  خود عرضه می‌کند که برای آشنایی بیشتر با مزایا و خرید اکانت‌های اشتراکی آن، می‌توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی وب‌سایت ما تماس بگیرید. تعرفه خرید تلگرام پریمیوم در مجموعه تلگرام شاه از دیگر شرکت ها مناسب تر است و شما را از مزایای زیادی بهره مند می سازد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
 • right image
 • Left Image