اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
خدمات ما

خرید اشتراک پریمیوم با قابلیت ویجت و ایموجی متحرک در تلگرام شاه

مجموعه تلگرام شاه یکی از معتبرترین مراکز برای خرید اشتراک تلگرام پریمیوم با قابلیت افزودن ویجت و ایموجی متحرک می‌باشد. شما می‌توانید برای خرید فوری اشتراک تلگرام پریمیوم با قیمت مناسب با کارشناسان واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید. ویژگی‌های منحصر به فرد باعث شده تا افراد زیادی برای فعال‌سازی ویجت و ایموجی متحرک تلگرام پریمیوم به تلگرام شاه مراجعه نمایند. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

هم اکنون می‌توانید امکان استفاده از ویجت‌های جذاب و ایموجی‌های متحرک خیره‌کننده را با خرید اکانت پریمیوم در تلگرام خود به دست آورید. کافی است تنها نگاهی به تعرفه خرید اکانت پریمیوم تلگرام در مجموعه ما بیندازید و پس از اطمینان از مناسب بودن قیمت‌های ما، خرید خود را نهایی کنید.

مجموعه تلگرام شاه با سابقه درخشان در زمینه فروش انواع پلن‌های تلگرام پریمیوم، شما را از تمامی خدمات این اکانت مثل ویجت و ایموجی‌های متحرک بهره‌مند خواهد ساخت. با خرید از این مجموعه تلگرام شما فوراً به حالت پریمیوم در آمده و می‌توانید از ایموجی‌ها و ویجت‌های متحرک آن استفاده نمایید.

همین حالا با کارشناسان پشتیبان تلگرام شاه تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را در وبسایت ما پر کنید تا به صورت رایگان به تمامی سؤالات شما درباره تلگرام ویژه و ویجت و ایموجی متحرک در آن پاسخ دهیم. این مجموعه پس از خرید نیز آماده پاسخگویی به سؤالات شما خواهد بود.

مشاوره رایگان
  تلگرام پریمیوم را از ما بخواهید!

  نحوه استفاده از ویجت و ایموجی اختصاصی در تلگرام پریمیوم

  تلگرام شاه این امکان را برای شما فراهم آورده تا اکانت خود را با بهترین و ارزان‌ترین قیمت در سراسر ایران به پریمیوم ارتقا دهید و از ویجت‌ها و ایموجی‌ها استفاده کنید. علاوه بر ویجت، امکان مدیریت بهتر چت در تلگرام پریمیوم و استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم نیز برای شما فعال خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر درباره تعرفه خرید اکانت تلگرام ویژه نیز می‌توانید به صفحه مورد نظر در وبسایت ما مراجعه کنید. نحوه استفاده از ویجت و ایموجی‌های متحرک در تلگرام ویژه را در ادامه توضیح می‌دهیم:

  ویجت و ایموجی متحرک تلگرام
  قدم اول

  خرید اشتراک پریمیوم تلگرام با ویجت و ایموجی متحرک

  بسیاری از ایموجی‌ها و ویجت‌های تلگرام تنها در اشتراک پریمیوم قابل استفاده هستند، پس باید ابتدا اکانت پریمیوم را خریداری نمایید. این ایموجی‌ها می‌توانند به صورت اختصاصی توسط خودتان طراحی شوند و استفاده از آن‌ها شما را در این فضا خاص نشان می‌دهد. بسیاری از این ویجت‌ها در نسخه رایگان تلگرام موجود نیست. البته تفاوت‌های تلگرام پریمیوم و رایگان تنها به این مورد محدود نمی‌شود. برای ارتقای تلگرام خود با ما تماس بگیرید.

  ویجت تلگرام پریمیوم
  قدم دوم

  ارتقا تلگرام به حالت ویژه با ویجت و ایموجی متحرک

  اگر دوست دارید اکانت تلگرام شما بدون به خطر افتادن امنیت و حریم خصوصی به حالت پریمیوم ارتقا پیدا کند، بهترین راه خرید از تلگرام شاه است. برای این کار هم کافی است آخرین نسخه اپلیکیشن را برای گوشی‌های آیفون از App Store و برای گوشی‌های اندروید از Google Play دانلود نمایید.

  ایموجی متحرک تلگرام پریمیوم
  قدم سوم

  یادگیری نحوه استفاده از ویجت و ایموجی اختصاصی

  شما می‌توانید با استفاده از تلگرام پریمیوم، از ویجت‌ها و ایموجی‌های متحرکی استفاده کنید که برای کاربران عادی در دسترس نیستند. وقتی شروع به تایپ پیام می‌کنید، دکمه Stickers به دکمه Emoji تبدیل می‌شود که پانل ایموجی‌های جدید را باز می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید فوراً پکیج‌های ایموجی خود را مرور کنید یا موارد جدید به آن اضافه نمایید. این امکانات جذاب تلگرام پریمیوم را از دست ندهید.

  ویجت و ایموجی متحرک تلگرام پریمیوم
  قدم چهارم

  تنظیمات ویجت و ایموجی متحرک

  همه کاربران، چه رایگان و چه پریمیوم می‌توانند ایموجی‌های متحرک را ببینند. در ضمن همه می‌توانند از تمام ایموجی‌های سفارشی در قسمت Saved Messages استفاده کنند. بدین منظور می‌توانید پیش از خرید تلگرام پریمیوم، آن‌ها را امتحان کنید. همه پکیج‌ها در پیشنهادات Emoji گنجانده شده‌اند. برای دسترسی سریع‌تر به آن‌ها، می‌توانید میان‌برهایی مانند:smile و:lol را تایپ کنید و نتایج را از کل کتابخانه مشاهده کنید. همچنین با تایپ یک ایموجی عادی، پیشنهادهایی از همه پکیج‌های متحرک به شما نشان داده می‌شود.

  ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

  طراحی پرزنتیشن!

  سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image