اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
خدمات ما

پروفایل متحرک اختصاصی با اکانت پریمیوم در تلگرام شاه

تلگرام شاه به شما این امکان را می‌دهد تا از خرید اشتراک پریمیوم تلگرام با قابلیت پروفایل متحرک اختصاصی در سریع‌ترین زمان و ارزان‌ترین قیمت بهره ببرید. پروفایل متحرک تنها با خرید اشتراک پریمیوم تلگرام از این مجموعه امکان پذیر خواهد بود. کارشناسان ما در تلگرام شاه در صدد هستند تا تلگرام پریمیوم را در اختیار مشتریان در سراسر ایران قرار دهند و شما را از امکاناتی نظیر پروفایل متحرک بهره‌مند سازند. دلایلی که تلگرام شاه را برای خرید اکانت ویژه مناسب می‌سازند عبارت‌اند از:

تلگرام شاه ارائه دهنده ارزان‌ترین و به‌صرفه‌ترین اکانت‌های تلگرام پریمیوم در ایران است و تخفیفاتی نیز برای پلن‌های خود لحاظ می‌کند. برای اطمینان از صحت این موضوع، می‌توانید وب‌سایت‌های دیگر را هم بررسی نموده و قیمت خرید اکانت تلگرام پریمیوم با پروفایل متحرکت اختصاصی را مقایسه کنید.

بهترین امکانات تلگرام پریمیوم مثل افزودن استوری در تلگرام و پروفایل متحرک اختصاصی همواره از طریق اکانت‌های پریمیوم تلگرام شاه در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. با خرید اکانت ویژه تلگرام از وب‌سایت ما، می‌توانید در لحظه به امکانات نسخه پولی تلگرام دست پیدا کنید.

کارشناسان واحد پشتیبانی و فروش تلگرام شاه، همواره آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما در زمینه خرید اکانت پریمیوم و امکانات آن مانند پروفایل متحرک هستند. امکان دیگری که وب‌سایت ما فراهم کرده است، ارسال فایل‌های آموزشی رایگان پس از خرید اکانت تلگرام پریمیوم است. بدین منظور، تنها کار لازم این است که با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم‌های موجود در وب‌سایت ما را پر کنید.

مشاوره رایگان
  لذت خاص بودن با پروفایل متحرک اختصاصی!

  نحوه استفاده از پروفایل متحرک اختصاصی در تلگرام پریمیوم

  با استفاده از خدمات شرکت تلگرام شاه، می‌توانید اکانت تلگرام خود را با ارزان‌ترین قیمت ممکن به وضعیت پریمیوم ارتقا دهید و از تمام قابلیت‌های ویژه آن، از جمله پروفایل متحرک اختصاصی استفاده نمایید. تبدیل صوت به متن در تلگرام پریمیوم، تأثیر تلگرام پریمیوم بر پیشرفت بیزینس‌ها و همچنین مدیریت چت بهتر در تلگرام پریمیوم نیز بسیار مفید هستند. در ادامه نحوه بارگذاری پروفایل متحرک اختصاصی در تلگرام پریمیوم را توضیح می‌دهیم:

  پروفایل اختصاصی تلگرام پریمیوم
  قدم اول

  خرید اشتراک پریمیوم تلگرام با پروفایل متحرک اختصاصی

  برای درج پروفایل متحرک اختصاصی و یا پروفایل ویدئویی در تلگرام، باید در ابتدا اکانت خود را به حالت پریمیوم دراورید. با چنین قابلیتی می‌توانید ویدئوی کوتاه را به عنوان عکس پروفایل تلگرام خود تنظیم کنید. این ویدئو، در حالت عادی ثابت می‌ماند تا اینکه افراد دیگر روی آن ضربه بزنند. بدین ترتیب، هیچ گونه حواس پرتی ایجاد نمی‌کند. لازم به ذکر است که می‌توانید علاوه بر ویدئو، از ایموجی‌های متحرک نیز به عنوان پروفایل متحرک تلگرام خود استفاده کنید.

  پروفایل متحرک تلگرام
  قدم دوم

  ارتقا تلگرام به حالت ویژه با پروفایل متحرک اختصاصی

  کارشناسان مجموعه تلگرام شاه با در نظر گرفتن حفظ اطلاعات شخصی قادر هستند تا اکانت شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حال پریمیوم ارتقا دهند و شما را از قابلیت پروفایل متحرک بهره‌مند سازند. البته بهتر است پیش از انجام این کار تلگرام خود را از طریق فروشگاه‌های رسمی اندروید و اپل، به آخرین نسخه به‌روز کنید.

  پروفایل متحرک اختصاصی در تلگرام پریمیوم
  قدم سوم

  یادگیری نحوه استفاده از پروفایل متحرک اختصاصی

  هم اکنون شما می‌توانید یک ویدئو را به عنوان تصویر پروفایل در اکانت تلگرام ویژه خود آپلود کنید. هر فریمی را که دوست دارید، برای عکس پروفایل ثابت خود انتخاب کنید. افراد با ضربه زدن روی عکس پروفایل شما، آن را به شکل متحرک خواهند دید. یکی از کارهایی که می‌توانید برای جذاب‌تر شدن پروفایل متحرک اختصاصی خود انجام دهید، چشمک زدن یا دست تکان دادن است. این کار باعث می‌شود عکس پروفایل شما شبیه عکس‌های جادویی سری هری پاتر به نظر برسد!

  پروفایل متحرک اختصاصی تلگرام
  قدم چهارم

  تنظیمات پروفایل متحرک اختصاصی در تلگرام پریمیوم

  برای تنظیم پروفایل متحرک در تلگرام پریمیوم، ابتدا مطمئن شوید که آن را به آخرین نسخه آپدیت کرده‌اید. سپس مراحل زیر را انجام دهید: - روی سه خط (Option) در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. - روی عکس پروفایل یا تصویر پیش‌فرض موجود ضربه بزنید. - اگر هیچ یک وجود ندارند، set profile photo یا دکمه دوربین را از پایین سمت راست انتخاب کنید. - ویدئو را از گالری خود انتخاب کنید و یا یک ویدئوی جدید بگیرید. - ویدئو را در اندازه مناسب کوتاه کنید و مطمئن شوید که سوژه اصلی تصویر در کادر دایره‌ای قرار می‌گیرد. - سپس می‌توانید فیلترها را اعمال کنید، ویدئو را بچرخانید، کراپ کنید و تنظیمات دیگر را اعمال کنید. - برای پایان دادن به فرایند ادیت، روی علامت ✔ کلیک کنید. - چند ثانیه فرصت دهید تا ویدئو آپلود شود.

  ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

  طراحی پرزنتیشن!

  سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image