اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
خدمات ما

استوری اختصاصی با خرید اکانت پریمیوم در تلگرام شاه

مجموعه تلگرام شاه امکان خرید تلگرام پریمیوم را با قابلیت افزودن استوری اختصاصی برای شما فراهم کرده است. همین حالا می‌توانید برای خرید فوری اشتراک تلگرام ویژه با بهترین قیمت در سرتاسر ایران با کارشناسان ما تماس بگیرید. ویژگی‌هایی که این مجموعه را از دیگر نمایندگان فروش تلگرام پریمیوم متمایز می‌سازد عبارت‌اند از:

اگر قصد دارید امکان پست کردن استوری‌های اختصاصی را در تلگرام به دست آورید، الان وقت خرید آنلاین اشتراک پریمیوم با قیمت ارزان است. کافی است تعرفه خرید تلگرام پریمیوم در تلگرام شاه را با دیگر شرکت‌ها مقایسه کنید و سپس نسبت به تهیه اکانت خود اقدام نمایید.

ما در این مجموعه در تلاشیم تا امکانات تلگرام پریمیوم مثل استوری اختصاصی را در اختیار شما قرار دهیم. با خرید اشتراک ویژه از تلگرام، می‌توانید این پلتفرم بی نظیر را فوراً و بدون وقفه به حالت پریمیوم ارتقا دهید. اکانتی که از این مجموعه تهیه می‌کنید دارای تمامی ویژگی‌های منحصر به فرد آخرین نسخه تلگرام خواهد بود.

تیم کارشناسان تلگرام شاه همواره آماده پاسخگویی به سؤالات درباره تلگرام پریمیوم و استوری اختصاصی در این پلتفرم هستند. شما می‌توانید همچنین پس از خرید اشتراک نیز از راهنمایی این تیم بهره‌مند شوید. کافی است فرم موجود در وبسایت را به صورت آنلاین پر و ارسال نمایید و یا با ما تماس بگیرید. رضایت شما از خدمات این مجموعه در رابطه با تلگرام پریمیوم مهم‌ترین هدف ما خواهد بود.

مشاوره رایگان
  قیمت‌های ویژه برای تلگرام ویژه!

  فعال‌سازی استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم (ویژه)

  شما می‌توانید با ارزان‌ترین قیمت تلگرام خود را به حالت ویژه ارتقا ببخشید و از پست کردن استوری‌های اختصاصی بهره ببرید. برای آگاهی از تعرفه خرید تلگرام پریمیوم از وبسایت ما بازدید نمایید. نحوه فعال سازی استوری در تلگرام پریمیوم به شرح زیر خواهد بود:

  استوری اختصاصی تلگرام پریمیوم
  گام اول

  خرید اشتراک پریمیوم تلگرام با قابلیت استوری اختصاصی

  پیش از هر چیز باید برای فعال کردن استوری اختصاصی در تلگرام، آن را به حالت پریمیوم تغییر دهید. البته امکان پست استوری در تلگرام رایگان نیز به صورت محدود وجود دارد، اما این امکان برای پیش شماره‌های ایران و برخی از دیگر کشورها مثل روسیه غیر فعال است. برای اطلاع از تفاوت‌های تلگرام پریمیوم و رایگان به مقاله های ما سر بزنید. بنابراین شما می‌توانید برای ارتقا تلگرام خود به حالت ویژه و فعال کردن استوری با ما در تلگرام شاه تماس بگیرید.

  استوری تلگرام پریمیوم
  گام دوم

  ارتقا تلگرام به حالت ویژه با استوری اختصاصی

  کارشناسان ما با رعایت تمامی نکات امنیتی تلگرام شما را به حالت پریمیوم تغییر داده و استوری اختصاصی را برای شما فعال می‌سازند. بهتر است آخرین نسخه اپلیکیشن را از App Store برای گوشی‌های آیفون و یا Google Play برای گوشی‌های اندروید دانلود نمایید تا از بالاترین کیفیت عکس و ویدئو در استوری‌های خود بهره‌مند شوید.

  تلگرام پریمیوم با استوری اختصاصی
  گام سوم

  یادگیری نحوه پست کردن استوری در تلگرام

  شما می‌توانید فیلم و عکس‌های مورد نظر خود را به راحتی در تلگرام پریمیوم پست کنید. به این منظور نیز باید به گوشه سمت راست پایین صفحه تلگرام مراجعه کنید و پس از دسترسی به گالری، ویدئو و یا عکس مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از انجام این مراحل تنها با فشردن دکمه "Post Story" استوری شما به نمایش در خواهد آمد.

  استوری در تلگرام
  گام چهارم

  تنظیمات استوری‌های اختصاصی

  تلگرام برای شخصی‌سازی استوری‌های اختصاصی در نسخه ویژه گزینه‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به عنوان مثال شما می‌توانید افرادی را که قادر به تماشای استوری شما خواهند بود انتخاب کنید و یا متن، افکت، ایموجی و یا فیلتر به استوری خود بیفزایید. امکان ویرایش استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم حتی پس از پست شدن هم وجود خواهد داشت. این یکی از محبوب‌ترین ویژگی های تلگرام پریمیوم محسوب می شود.

  ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

  طراحی پرزنتیشن!

  سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image