اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
خدمات ما

تبدیل صوت به متن با اشتراک پریمیوم در تلگرام شاه

شرکت تلگرام شاه هم اکنون امکان خرید تلگرام پریمیوم را با قابلیت تبدیل صوت به متن برای شما فراهم آورده است. تعرفه اکانت پریمیوم تلگرام در این مجموعه را با شرکت‌های دیگر مقایسه و سپس با اطمینان خاطر خرید خود را نهایی کنید. امکان تبدیل فایل صوتی به متن یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد تلگرام پریمیوم است که افراد زیادی را برای خرید آن مجاب می‌سازد. اکنون شما نیز می‌توانید تنها با یک پیام تلگرام پریمیوم خود را راه اندازی کنید و از این امکان بهره ببرید. اما چرا باید تلگرام شاه را برای خرید اشتراک ویژه انتخاب کنید؟

با نگاهی به تعرفه خرید اشتراک پریمیوم تلگرام متوجه خواهید شد مجموعه تلگرام شاه ارزان‌ترین قیمت را نسبت به سایر شرکت‌ها در نظر گرفته است. همین موضوع نیز به کاربرانی ایرانی بیشتر کمک می‌کند تا ویژگی تبدیل ویس به متن را از طریق نسخه پریمیوم برای خود فعال نمایند.

وب‌سایت تلگرام شاه بهترین امکانات تلگرام ویژه مانند تبدیل صوت به متن را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. این اکانت‌ها از ویژگی‌های دیگری همچون استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم و همچنین مدیریت چت بهتر در تلگرام ویژه برخوردار هستند. خرید از این مجموعه یعنی ارتقا تلگرام در سریع‌ترین زمان ممکن.

ما در این مجموعه سعی داریم تا پاسخگوی تمام سؤالات درباره تلگرام پریمیوم باشیم. برای ما پیام بگذارید و یا فرم آنلاین را در وبسایت پر کنید تا با کارشناسان ما در تماس باشید. همین حالا تلگرام پریمیوم را با امکان تبدیل صوت به متن از مجموعه تلگرام شاه خریداری نمایید.

مشاوره رایگان
  تبدیل فایل صوتی به متن و بسیاری دیگر!

  نحوه استفاده از ویژگی تبدیل صوت به متن در تلگرام پریمیوم

  تلگرام دارای ویژگی‌های منحصر به فرد زیادی از جمله تبدیل فایل صوتی به متن است، اما تنها به شرطی که اکانت شما پریمیوم باشد. برای بهره بردن از تمام این ویژگی‌ها می‌توانید به راحتی تلگرام خود را از حالت عادی به پریمیوم ارتقا داده و به مجموعه‌ای از امکانات نامحدود دسترسی پیدا کنید. همچنین تلگرام بیزینس در نسخه پریمیوم موفقیت‌های شما را دو چندان خواهد کرد. در ادامه نحوه استفاده از امکان تبدیل صوت به متن در نسخه ویژه بیشتر توضیح می‌دهیم:

  تبدیل صوت به متن تلگرام
  قدم اول

  خرید اشتراک ویژه تلگرام با قابلیت استفاده از تبدیل ویس به متن

  برای تبدیل فایل‌های صوتی به متن در تلگرام، باید اکانت خود را به وضعیت پریمیوم آپگرید کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا در زمانی که نمی‌توانید یا نمی‌خواهید به هر دلیلی به فایل‌های صوتی تلگرام گوش دهید، رونوشت آن‌ها را به صورت متنی دریافت و مطالعه کنید. لازم به ذکر است که این ویژگی تنها برای کاربران پریمیوم است و کاربران رایگان از آن بی‌بهره هستند. برای آگاهی از دیگر امکانات و ویژگی‌های تلگرام پریمیوم، با ما تماس بگیرید.

  صوت به متن تلگرام پریمیوم
  قدم دوم

  ارتقا تلگرام به حالت پریمیوم با تبدیل صوت به متن

  کارشناسان فروش وب‌سایت تلگرام شاه، با رعایت تمامی نکات امنیتی و حفظ اطلاعات شخصی حساب تلگرام شما را به پریمیوم ارتقا می‌دهند و امکان استفاده از قابلیت تبدیل ویس به متن و دیگر ویژگی های تلگرام پریمیوم را برایتان فراهم می‌سازند. برای این کار، بهتر است در ابتدا آخرین نسخه تلگرام را از App Store یا Play Google دریافت کنید.

  فایل صوتی به متن تلگرام
  قدم سوم

  یادگیری نحوه استفاده از تبدیل صوت به متن

  شما می‌توانید با استفاده از تلگرام پریمیوم، پیام‌های صوتی را به متن تبدیل کنید. این ویژگی برای کاربران رایگان هم در دسترس است، اما به صورت بسیار محدود. برای این کار، در گوشی‌های اندروید روی دکمه →A در کنار پیام صوتی ضربه بزنید. در گوشی‌های iOS نیز باید روی دکمه کنار ویس نگه دارید. به منظور ارائه خدمات‌رسانی بهتر، می‌توانید به رونوشت پیام‌ها رتبه دهید.

  تبدیل صوت به متن در تلگرام
  قدم چهارم

  تنظیمات قابلیت تبدیل صوت به متن

  تلگرام اخیراً قابلیت تبدیل ویس به تکست را علاوه بر کاربران پریمیوم، در اختیار کاربران نسخه رایگان تلگرام نیز قرار داده است. این قابلیت به همه اجازه می‌دهد پیام‌های صوتی و تصویری را رونوشت کنند و همچنین آن‌ها را به پیام دیگری ترجمه کنند. این ویژگی برای کاربران رایگان دارای محدودیت است و هر کاربر، می‌تواند تنها دو بار در هفته از این قابلیت استفاده کند. با این حال این از هیچ بهتر است و در شرایط نادر، به کمکتان می‌آید.

  ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

  طراحی پرزنتیشن!

  سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image