اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید
خدمات ما

دریافت تیک آبی با اکانت پریمیوم در تلگرام شاه

شرکت تلگرام شاه اکنون امکان خرید اشتراک ویژه تلگرام با تیک آبی را برای همه مشتریان خود فراهم کرده است. خرید فوری اشتراک تلگرام پریمیوم با ارزان‌ترین قیمت در ایران و امکان دریافت تیک آبی تنها در این مجموعه امکان پذیر خواهد بود. همین حالا با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و اکانت خود را سفارش دهید. تلگرام شاه به دلایلی که در ادامه مطرح می‌کنیم بهترین گزینه برای خرید تلگرام پریمیوم با تیک است.

تلگرام شاه بی شک مناسب‌ترین و ارزان‌ترین قیمت را برای خرید تلگرام پریمیوم و دریافت تیک پیشنهاد می‌دهد. به صفحه تعرفه قیمت تلگرام پریمیوم سر بزنید و قیمت‌ها را مقایسه کنید.

تلگرام شاه به شما این امکان را می‌دهد تا از تمامی مزایای تلگرام پریمیوم مثل دریافت تیک آبی برخوردار شوید. شما همچنین می‌توانید از قابلیت استوری‌های شخصی سازی شده در تلگرام پریمیوم بهره ببرید. پس فرصت را از دست ندهید.

شما می‌توانید در هر زمان و مکان برای کارشناسان ما پیام بگذارید، با ما تماس بگیرید و یا فرم آنلاین را پر کنید تا به سؤالات شما درباره تلگرام پریمیوم و چگونگی دریافت تیک آبی پاسخ دهیم. در صورت مواجهه با مشکل نیز پس از خرید پاسخگوی سؤالات شما خواهیم بود.

مشاوره رایگان
  با تیک آبی منحصر به فرد باشید!

  چطور در تلگرام پریمیوم تیک آبی دریافت کنید؟

  خرید سرویس‌های ویژه مجموعه تلگرام شاه یعنی ارتقا اکانت رایگان تلگرام به اکانت پریمیوم با ارزان‌ترین قیمت ممکن و استفاده از قابلیت‌های ویژه آن مانند دریافت تیک آبی. برای اطلاع از قیمت خرید تلگرام ویژه به صورت ۳ ماهه، ۶ ماهه و ۱ ساله، تنها کافی است که از وب‌سایت ما بازدید کنید. چگونگی فعال‌سازی تیک در تلگرام پریمیوم را در ادامه شرح داده‌ایم:

  دریافت تیک آبی در تلگرام
  قدم اول

  خرید تلگرام پریمیوم با قابلیت افزودن تیک آبی

  برای اضافه کردن تیک آبی در تلگرام پیش از هر چیز باید اکانت خود را به تلگرام پریمیوم ارتقا دهید. این نوع اکانت دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های پیشرفته است. یکی از این ویژگی‌ها نیز تیک در تلگرام پریمیوم می‌باشد. این ویژگی در نسخه رایگان تلگرام موجود نیست و برای استفاده از آن، باید اکانت تلگرام پریمیوم تهیه کنید. تیک آبی تلگرام پریمیوم در بیزینس‌ها شما را از سایرین متمایز می‌سازد. خرید اکانت پریمیوم در ایران با پرداخت درون برنامه‌ای ممکن نیست و باید از طریق مجموعه ما اقدام به خرید نمایید.

  تلگرام پریمیوم با تیک آبی
  قدم دوم

  ارتقا تلگرام به حالت ویژه با قابلیت دریافت تیک آبی

  تلگرام خود را از طریق App Store یا Play Google به آخرین نسخه آپدیت کنید. سپس به کارشناسان ما اجازه دهید که با احترام کامل به حریم شخصی و محفوظ نگه داشتن اطلاعات چت‌ها اکانت عادی شما را به پریمیوم ارتقا دهند. حالا می‌توانید تیک آبی را در کنار اسم خود فعال نمایید و تفاوت تلگرام پریمیوم و رایگان را ببینید.

  دریافت تیک آبی تلگرام پریمیوم
  قدم سوم

  یادگیری نحوه دریافت تیک آبی

  بسته‌های از پیش ساخته شده‌ای از ایموجی‌ها در تلگرام پریمیوم وجود دارد که هر یک از آن‌ها دارای گزینه‌های متنوعی از رنگ‌ها، شکل‌ها و سبک‌های مختلف هستند. یکی از این ایموجی‌ها، تیک آبی است که در Verification Emoji Pack قرار دارد. این تیک می‌تواند در کنار اسم شما قرار بگیرد و جلوه متفاوتی به اکانت شما ببخشد.

  تیک آبی در تلگرام
  قدم چهارم

  تنظیمات دریافت تیک آبی تلگرام

  دریافت تیک آبی تلگرام، تنها برای کاربران پریمیوم در دسترس است. برای استفاده از آن، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید: - با دنبال کردن این لینک و کلیک روی Add Emoji، بسته Verification Emoji را به تلگرام خود اضافه کنید. - زمانی که بسته ایموجی در تلگرام باز شد، روی دکمه Add در تلگرام کلیک کنید.

  ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

  طراحی پرزنتیشن!

  سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image