اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
  • ژوئن 28, 2024
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان
دریافت تلگرام پریمیوم رایگان | آیا می توان اکانت
  • ژوئن 25, 2024
بهترین شرکت خرید تلگرام پریمیوم
تلگرام و آموزش: انقلاب دیجیتال در کلاس
  • می 27, 2024
ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم

در ژوئن 2022، تیم تلگرام اشتراک پولی پریمیوم را راه‌اندازی کرد. این سرویس دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی چون دانلود سریع‌تر فایل‌ها، رونوشت از پیام صوتی، قطع تبلیغات، آیکون‌های انحصاری، افزودن استوری و غیره بود. یک ماه بعد، قابلیت‌های تلگرام پریمیوم گسترش یافت که امکانات جدید بخش ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم یکی از مهم‌ترین آن‌ها بود. در ادامه، با هر یک از موارد مربوط به ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم آشنا خواهید شد.

ایموجی و استیکر متحرک سفارشی در تلگرام پریمیوم

اکنون کاربران تلگرام پریمیوم این امکان را دارند که ایموجی‌های متحرک با مدت زمان تا 3 ثانیه انیمیشن ایجاد کنند، مجموعه‌هایی از آن بسازند و با کمک یک ربات در تلگرام آپلود کنند. توجه داشته باشید که هر کاربر بلافاصله بعد از خرید اکانت پریمیوم، به 10 مجموعه انیمیشن با بیش از 500 ایموجی هدیه از سمت تیم تلگرام دسترسی پیدا می‌کند.

برای افزودن ایموجی خود به متن پیام، روی آیکون Emoji که به جای دکمه Stickers ظاهر می‌شود، ضربه بزنید (کاربران iOS فشار دهید و نگه دارید) و ایموجی مورد نظر را در پنل انتخاب کنید. ایموجی ارسال شده، توسط همه کاربران چت، بدون درنظر گرفتن وضعیت اشتراک آن‌ها دیده می‌شود.

کاربران تلگرام پریمیوم می‌توانند ایموجی‌ها و استیکر های متحرک منحصر به فرد را در پیام‌ها و کپشن‌های خود قرار دهند و حالات درونی خود را بهتر از قبل در چت منعکس کنند. هر کسی می‌تواند پک‌های سفارشی ایموجی خود را آپلود کنند. همه کاربران می‌توانند در بخش Saved Messages، از این ایموجی‌ها استفاده کنند.  کاربران تلگرام پریمیوم به استوری اختصاصی نیز دسترسی خواهند داشت.

نکته: کاربرانی که اشتراک پریمیوم ندارند، می‌توانند انواع ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم را به Favorites اضافه کنند تا بدون نیاز به اشتراک، تمام ایموجی‌ها را امتحان کنند.

ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم

ایموجی و استیکر متحرک تعاملی در تلگرام پریمیوم

اکنون در چت‌های خصوصی، علاوه بر ایموجی‌های رایج، می‌توانید از کاراکترهای مجموعه سفارشی نیز به صورت تعاملی استفاده کنید. اگر هر یک از طرفین روی یک پیام یا ایموجی کلیک کنند، یک انیمیشن تمام صفحه به نمایش درمی‌آید. در این حالت، هر دو طرف انیمیشن را به صورت همزمان می‌بینند.

حال اگر یکی از ایموجی‌های نام‌گذاری شده را به عنوان یک پیام جداگانه ارسال کنید و سپس روی آن ضربه بزنید، یک انیمیشن رنگارنگ روی صفحه ظاهر می‌شود. در تلگرام پریمیوم، این ایموجی‌ها به عنوان ری‌اکشن نیز در دسترس هستند. به این ترتیب، واضح است که ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم پیشرفت‌های بزرگی داشته‌اند. شما همچنین می توانید از تصویر پروفایل ویدئویی در تلگرام پریمیوم بهره ببرید

نکته: کاربران پولی اکنون می‌توانند تلگرام پریمیوم را به شخص مورد علاقه خود هدیه دهند تا قابلیت‌های ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم را به صورت دونفره تجربه کنند. این کار از طریق PremiumBot در پروفایل گیرنده امکان‌پذیر است. برای این کار، باید روی دکمه سه‌نقطه کلیک کنید و نوار Gift Premium را انتخاب نمایید. این اشتراک می‌تواند به صورت 3 ماهه، 6 ماهه یا 1 ساله ارائه شود. البته نحوه خرید تلگرام پریمیوم در ایران با سایر کشورها متفاوت است.

روش جدید استفاده از استیکرها و ایموجی ها در تلگرام پریمیوم

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام، اکنون دارای ایموجی‌های سفارشی، ایموجی‌های متحرک و ری‌اکشن‌های جذاب برای پاسخ به پیام‌ها است. این ری‌اکشن‌ها بسیار موفق عمل کرده‌اند و هر زمان که پاسخ یک کلمه‌ای جواب نمی‌دهد، به عنوان یک پاسخ سریع عمل می‌کنند. این ایموجی‌ها را می‌توان به عنوان پاسخ درون خطی برای پاسخ به یک پیام دیگر استفاده کرد. مدیریت چت در تلگرام پریمیوم بهبود چشمگیری داشته است.

با این حال، با استفاده از قابلیت‌های ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم، می‌توانید این ری‌اکشن‌ها را سفارشی‌سازی کنید تا به چیزی بیش از ارسال ایموجی‌های عادی تلگرام به عنوان ری‌اکشن دست پیدا کنید.

هر اپلیکیشن پیام‌رسان خوب، مجموعه‌ای از پکیج‌های استیکر خود را دارد و تلگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. استیکرهای متحرک می‌توانند یک ویژگی خاص به چت شما اضافه کنند. پیش از این، آن‌ها همیشه باید به عنوان یک پاسخ جداگانه و مستقل ارسال می‌شدند. کاربران حتی نمی‌توانستند همراه با آن‌ها متن ارسال کنند. اما در نسخه‌های جدید تلگرام پریمیوم، این ویژگی ممکن است تغییر کند.

ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم

استیکرهای اختصاصی تلگرام ویژه چگونه فعال می شوند؟

استیکرهای تلگرام، در نسخه پریمیوم می‌توانند به عنوان بخشی از پاسخ درون‌خطی عمل کنند. در این مورد، به نظر می‌رسد محدودیتی برای تعداد استیکرهایی که می‌توان به عنوان پاسخ درون‌خطی استفاده کرد، وجود ندارد.

واقعیتی که در این زمینه وجود دارد، این است که استفاده از استیکر به عنوان پاسخ درون‌خطی، تنها مخصوص نسخه پریمیوم تلگرام است. در اکانت‌های رایگان، فقط می‌توانید از این قابلیت در بخش Saved Messages استفاده کنید. این استفاده محدود به این دلیل است که قبل از خرید نسخه پریمیوم، بتوانید انواع ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم را امتحان کنید. البته ارتقای تلگرام رایگان به پریمیوم به شما کمک می کند تا از امکانات آن بهره ببرید.

در ماه‌های اخیر، واتس‌اپ نیز در پاسخ تلگرام، مجموعه‌ای از ایموجی‌های جدید را به عنوان ری‌اکشن ارائه داده است. در مقابل تلگرام فقط محدوده‌ای از 17 ایموجی ری‌اکشن را به کاربران رایگان ارائه می‌دهد. سایر ری‌اکشن‌ها فقط در تلگرام پریمیوم قابل دسترس هستند.

انواع استیکرها در تلگرام پریمیوم

استیکرهای تلگرام پریمیوم، به چند دسته تقسیم می‌شوند که در ادامه، به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم.

  • استیکرهای پریمیوم: مشترکین تلگرام پریمیوم می‌توانند ده‌ها نوع استیکر با جلوه‌های تمام صفحه ارسال کنند که برای همه کاربران قابل مشاهده است. هر ماه، استیکرهای پریمیوم جدیدی از سمت تلگرام آرتیست‌ها ارسال می‌شود.
  • استیکرهای ویدیویی: با استفاده از ربات Stickers، می‌توانید استیکرهای متحرک دلخواه خود را از طریق فایل‌های ویدیویی .WEBM بسازید. بدین منظور، هر برنامه ادیت ویدیو به شما کمک می‌کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند از Sticker Import API به منظور ساخت برنامه‌هایی برای ایجاد و وارد کردن استیکر به تلگرام استفاده کنند.
  • استیکرهای Greeting: با استفاده از استیکرهای خوشامدگویی، می‌توانید به مخاطبین جدید یا افراد حاضر در لیست People Nearby خوشامدگویی و عرض سلام کنید!
  • استیکرهای ری‌اکشن در استوری: هم کاربران و هم کانال‌ها، می‌توانند استیکرهای ری‌اکشن را به استورهای خود اضافه کنند. این به بینندگان اجازه می‌دهد تا با یک ضربه، ایموجی‌های بیشتری ارسال کنند. برای افزودن استوری، به راحتی روی آیکون 💭 در پنل استیکر ضربه بزنید و ایموجی دلخواه خود را انتخاب کنید. مشترکین پریمیوم می‌توانند از ایموجی شخصی‌سازی شده خود هم استفاده کنند. استوری‌های کانال، دارای قابلیتی به نام شمارنده ری‌اکشن هستند که نشان می‌دهد بازدیدکنندگان چند بار هر ایموجی را انتخاب کرده‌اند.

ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم

سخن پایانی

استفاده از ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم دروازه‌های جدیدی به روی نمایش احساسات و عواطف در کاربران اشتراکی این اپلیکیشن پیام‌رسان باز کرده است. شما اکنون می‌توانید هر تصویر ثابت و متحرک، انیمیشن و ویدیوی کوتاهی را به ایموجی و استیکر تبدیل کنید و از آن در مکالمات خود با دیگران استفاده کنید.

ایموجی‌ها و استیکرهای تلگرام پریمیوم هم برای دیگر کاربران پریمیوم و هم برای کاربران رایگان قابل مشاهده هستند، اما کاربران عادی می‌توانند از آن‌ها فقط در بخش Saved Messages استفاده کنند. قابلیت استفاده از ایموجی و استیکر در تلگرام پریمیوم، شامل ری‌اکشن و پیام‌های درون خطی هم می‌شود. بدین ترتیب شما می‌توانید تلگرام را از اپ استور دانلود و از طیف متنوعی از ایموجی‌ها و استیکرها به عنوان ری‌اکشن استفاده کنید.

برای استفاده از این قابلیت‌ها، باید ابتدا اکانت تلگرام پریمیوم خریداری نمایید. دسترسی رایگان به این ویژگی‌ها امکان‌پذیر نیست و متأسفانه خرید تلگرام پریمیوم در ایران نیز ناممکن است. اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد. چرا که تلگرام شاه به عنوان بهترین شرکت واسط تلگرام در ایران، این سرویس را برای شما خریداری می‌کند و آموزش‌های لازم برای کار با آن را نیز ارائه می‌دهد. تنها لازم است از تعرفه خرید تلگرام پریمیوم بازدید نمایید و با کارشناسان بخش فروش وب‌سایت ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image