اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

تلگرام بیزینس
آشنایی با تلگرام بیزینس و نحوه فعال
 • آوریل 21, 2024
نحوه فعالسازی استیکر تلگرام
ساخت استیکر جدید تلگرام در فروردین 1403
 • آوریل 17, 2024
ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
 • آوریل 9, 2024
مدیریت چت در تلگرام پریمیوم

قابلیت مدیریت چت در تلگرام پریمیوم انعطاف‌پذیری بیشتری در زمینه امکانات چت در این برنامه ارائه می‌دهد. این قابلیت به شما کمک می‌کند لیست چت‌های خود را به هر شکلی که می‌خواهید، سازماندهی کنید. یکی از موارد استفاده مدیریت چت در تلگرام پریمیوم، امکان تغییر فولدر پیش‌فرض چت است. به طوری که وقتی تلگرام خود را باز می‌کنید به جای ورود به صفحه‌ای که همه چت‌ها در آن قرار دارند، وارد یک فولدر خاص مانند Unread شود.

مشترکین تلگرام پریمیوم همچنین می‌توانند از قابلیت مدیریت چت برای حفظ حریم خصوصی و امنیت چت‌ها، آرشیو کردن و بی‌صدا کردن خودکار مکالمات جدید استفاده کنند. این ویژگی به سازماندهی شلوغ‌ترین لیست‌های چت هم کمک می‌کند.

قابلیت مدیریت چت در تلگرام پریمیوم

یکی از جذاب‌ترین و کارآمدترین ویژگی‌های تلگرام پریمیوم، امکان مدیریت چت است. این قابلیت به کاربران پریمیوم امکان می‌دهد تا لیست چت خود را سازماندهی کنند. علاوه بر سازماندهی لیست پیام‌ها و تغییر فولدر پیش‌فرض چت، قابلیت مدیریت چت در تلگرام پریمیوم ویژگی‌های جذابی دارد که در ادامه، آن‌ها را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم.

مدیریت چت در تلگرام

تغییر محدودیت‌های چت در تلگرام پریمیوم

با استفاده از تلگرام پریمیوم، محدودیت‌های شما در زمینه دنبال کردن کانال‌ها، ایجاد فولدرهای چت، پین کردن چت‌های اصلی و ثبت حساب‌های جدید کاهش پیدا می‌کند. امکانات مدیریت چت در تلگرام پریمیوم شامل موارد زیر است:

 • امکان دنبال کردن حداکثر 1000 کانال
 • ساختن 30 فولدر چت (هر کدام تا 200 چت و 100 لینک دعوت)
 • افزودن 4 اکانت به هر اپلیکیشن تلگرام
 • پین کردن 10 چت در لیست اصلی
 • رزرو حداکثر 20 لینک me

آرشیو خودکار چت‌ها

یکی از امکانات دیگر مدیریت چت در تلگرام پریمیوم، این است که کاربران می‌توانند تنظیماتی را اعمال کنند تا چت‌های جدید افرادی که در لیست مخاطبین آن‌ها قرار ندارد، به صورت خودکار وارد لیست چت‌های آرشیو شده شود. این تنظیمات از طریق مسیر زیر قابل دسترس است:

Settings > Privacy and Security > Archive and Mute

این گزینه همچنین برای کاربران رایگانی که چت‌های زیادی با افراد خارج از لیست مخاطبین خود دارند، فعال می‌شود.

حذف تبلیغات در مدیریت چت تلگرام پریمیوم

تبلیغات موجود در کانال‌های تلگرام، به صورت خودکار از دید کاربران پریمیوم مخفی خواهد شد. البته ممکن است مدیران کانال‌ها از طریق پیام یا امکانات مولتی‌مدیای موجود در کانال خود، به طور مستقل برای شما محتوای تبلیغاتی ارسال کنند. این خارج از کنترل تلگرام است و از دید کاربران پریمیوم مخفی نخواهد شد. صرفاً پیام‌هایی مخفی می‌شوند که دارای لیبل Sponsored هستند. امکان تبدیل صوت به متن در تلگرام پریمیوم نیز وجود دارد.

 Last Seen یک‌طرفه و تعداد Seen

یکی دیگر از قابلیت‌های مدیریت چت در تلگرام پریمیوم، این است که می‌توانید زمان Last Seen و Read خود را پنهان کنید و در عین حال، Last Seen دیگران نیز از دید شما پنهان نشود. اگر زمان Last Seen یا Read خود را پنهان کنید، برای همیشه از دید تمام کاربران، حتی کاربران پریمیوم دیگر پنهان خواهد ماند.

مجوز پیام خصوصی برای مدیریت چت‌های تلگرام پریمیوم

با استفاده از این به‌روزرسانی، کاربران پریمیوم می‌توانند انتخاب کنند که چه کسی برای آن‌ها پیام ارسال کند. این ویژگی شامل دو گزینه است که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید: Everyone (همه) و My Contacts and Premium Users (مخاطبین من و کاربران پریمیوم). وقتی که گزینه دوم را فعال کنید، کاربرانی که در لیست مخاطبین شما نیستند یا اکانت پریمیوم ندارند، نمی‌توانند به شما پیام دهند. البته اگر شما به آن‌ها پیام دهید، می‌توانند این کار را انجام دهند.این مورد نیز یکی از ویژگی های مفید مدریت چت در تلگرام پریمیوم است.

تگ‌های مختلف برای Saved Messages

از آن‌جایی که تگ‌ها بر اساس ایموجی هستند، افزودن آن‌ها مثل افزودن یک Reaction است. اما تگ‌ها می‌توانند نام هم داشه باشند. این ویژگی در حال حاضر برای همه کاربران پریمیوم تلگرام در دسترس است. آیکون مربوط به آن، در گوشه بالا قرار دارد و تگ‌های شما زیر نوار جستجو ظاهر می‌شوند. برای جستجو بر اساس آن تگ، می‌توانید به سادگی روی آن ضربه بزنید.

تلگرام پریمیوم چیست؟

کاملاً واضح است که کمپانی تلگرام می‌خواهد این اپلیکشن رایگان بماند. هر چند هر سرویسی باید برای مالکین آن کسب‌وکار سودآور باشد. برای رفع این پارادوکس، تلگرام پریمیوم وارد بازار شد که هدف آن، ارتقای تجربه کاربران تلگرام در پیام‌رسانی با این اپلیکیشن است. تلگرام پریمیوم ویژگی‌های منحصربه‌فردی به کاربران خود ارائه می‌دهد و همچنین تبلیغات را برای آن‌ها حذف می‌کند. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این به‌روزرسانی، مدیریت چت در تلگرام پریمیوم است.

قابلیت‌های تلگرام پریمیوم علاوه بر مدیریت چت

اما تلگرام پریمیوم دقیقاً چه قابلیت‌هایی به کاربران خود ارائه می‌دهد. لیست این قابلیت‌ها، بسیار طولانی است. ما مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه، به شما ارائه می‌دهیم.

 • تغییر محدودیت (دوبرابر شدن اعداد) کانال‌ها، فولدرها، پین‌ها، لینک‌های عمومی، اکانت‌ها و موارد دیگر
 • ایموجی‌های متحرک
 • قابلیت آپلود فایل تا حجم 4 گیگابایت (در نسخه رایگان 2 گیگابایت)
 • سرعت دانلود بیشتر
 • امکان رونوشت از پیام‌های صوتی و تصویری
 • حذف تبلیغات
 • ری‌اکشن‌های بی‌نهایت
 • ایموجی سفارشی
 • تنظیمات حریم خصوصی پیام صوتی
 • تبدیل صدا به متن در پیام‌های ویدیویی
 • ترجمه چت زنده و ترجمه مطالب کانال‌ها
 • استیکرهای پریمیوم
 • استوری های شخصی سازی شده در تلگرام پریمیوم
 • مدیریت چت در تلگرام پریمیوم
 • بج تلگرام پریمیوم
 • عکس پروفایل متحرک
 • تلگرام پیریمیوم برای بیزینس و کسب و کارها

قابلیت چت در تلگرام پریمیوم

عدم محدودیت پیام‌ها برای مشترکین تلگرام پریمیوم

بنا به گزارشات اخیر، به نظر می‌رسد که امکان محدود کردن دریافت پیام‌های خصوصی برای مشترکین تلگرام فعال شده است. این یکی از ویژگی‌های جدید مدیریت چت در تلگرام پریمیوم است که از امکان ارسال حداقل یک پیام به یک چت، ارتقا یافته است.

تلگرام اخیراً به نسخه 10.6.1 آپدیت شده و تغییرات زیادی در آن مشاهده می‌شود. یکی از این آپدیت‌ها، امکان محدود کردن دریافت پیام خصوصی برای مشترکین این اپلیکیشن است. همانطور که پیش‌تر به آن اشاره شد، این قابلیت را می‌توان در قسمت Privacy & Security > Messages پیکربندی کرد.

تلگرام در اواسط ژوئن 2022، نسخه پریمیوم خود را راه‌اندازی کرد که تا اوایل ژانویه 2023، تعداد مشترکین آن از مرز 5 میلیون نفر عبور کرد. لازم به ذکر است که دوروف، بنیانگذار تلگرام برای پوشش تمام هزینه‌های پریمیوم دستیابی به حداقل 20 میلیون کاربر را پیش‌بینی می‌کند.

در حال حاضر، هزینه اشتراک پریمیوم در کشورهای مختلف متفاوت است. در برخی از پلن‌های تلگرام پریمیوم هزینه برای اشتراک ماهانه و سالانه تفاوت دارد. مشترکین پریمیوم تلگرام می‌توانند از ویژگی‌هایی مثل انتشار استوری، فضای ذخیره‌سازی نامحدود برای چت‌ها و محتوای مولتی‌مدیا، کاهش محدودیت در عضویت کانال‌ها و قابلیت پیشرفته مدیریت چت در تلگرام پریمیوم لذت ببرند.

سخن پایانی

تلگرام پریمیوم نسخه ارتقا یافته اپلیکیشن محبوب پیام‌رسانی، یعنی تلگرام است. این نسخه از تلگرام دارای ویژگی‌های ارتقا یافته و جدید زیادی است که از مهم‌ترین آن‌ها، می‌توان به گذاشتن استوری، ترجمه زنده چت و مطالب کانال‌ها، رونوشت کردن از پیام‌های صوتی و ویدیویی و قابلیت پیشرفته مدیریت چت در تلگرام پریمیوم اشاره کرد.

هزینه خرید اکانت تلگرام پریمیوم، در نقاط مختلف دنیا متفاوت است و گاهاً پلن‌های تخفیفی قابل توجهی نیز یافت می‌شوند. متأسفانه در ایران، امکان خرید مستقیم تلگرام پریمیوم وجود ندارد و نمی‌توانید از طریق دانلود برنامه از گوگل پلی به ارتقای حساب خود فکر کنید. تیم ما این نگرانی را برای شما رفع می‌کند و آماده است تا در سریع‌ترین زمان و با بهترین قیمت، اکانت‌های 3 ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه تلگرام پریمیوم را برایتان فعال کند تا از قابلیت مدیریت چت بهره ببرید.برای دریافت پاسخ سوالات درباره تلگرام پریمیوم تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
 • right image
 • Left Image