اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

تلگرام بیزینس
آشنایی با تلگرام بیزینس و نحوه فعال
  • آوریل 21, 2024
نحوه فعالسازی استیکر تلگرام
ساخت استیکر جدید تلگرام در فروردین 1403
  • آوریل 17, 2024
ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
  • آوریل 9, 2024
تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴

تلگرام پریمیوم برای اولین بار در سال ۲۰۲۲ به کاربران عرضه شد. احتمالاً شما نیز مثل خیلی‌ها دوست دارید بدانید آیا تلگرام پریمیوم ارزش خریدن دارد یا خیر. اما امروز که در سال ۲۰۲۴ قرار داریم تلگرام پریمیوم امکاناتی را به اکانت اشتراکی خود اضافه کرده که قطعاً ارزش خرید آن را افزایش می‌دهد. وجود بیش از هفتصد میلیون کاربر فعال در پیام رسان تلگرام البته کاربردی و محبوب بودن آن را تصدیق می‌کند. اشتراک پولی تلگرام یا همان پریمیوم به یوزرها اجازه می‌دهد تا به امکانات زیادی دست پیدا کنند که پیش‌تر در تلگرام رایگان وجود نداشت. نقاط قوت تلگرام پریمیوم نسبت به نسخه رایگان آن‌چنان چشمگیر بوده که هر کاربری را برای خرید آن وسوسه می‌کند. اما در ادامه با هم به بررسی بیشتر جدیدترین امکانات تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴ خواهیم انداخت:

تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴

تلگرام همیشه با مخاطبان خود صادق بوده و بارها اظهار داشته که قصد دارد اپلیکیشن خود را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهد. اما به هر حال هر سرویس پیام رسانی و یا اپلیکیشنی نیاز دارد که سودآور باشد و یا توسط دیگران حمایت شود. راهی که شرکت تلگرام برای خود برگزیده نیز اشتراک پولی و ویژه است. البته تلگرام پریمیوم با امکاناتی که در سال ۲۰۲۴ ارائه داده حالا به یکی از واجبات دنیای دیجیتال تبدیل می‌شود. مدیریت بهتر چت در تلگرام پریمیوم اولین موردی است که کاربران با خرید این اشتراک پولی به دست خواهند آورد. برخی ممکن است به دنبال دریافت رایگان تلگرام پریمیوم و امکانات آن باشند، اما متأسفانه هر یک از ما باید برای داشتن تلگرام پریمیوم پول خرج کنیم.

 امکاناتی که تلگرام Premium در سال ۲۰۲۴ ارائه می‌دهد

تلگرام پریمیوم در بدو ورود به دنیای پیام رسان‌ها بسیار جذاب به نظر می‌رسید، و حالا که در سال ۲۰۲۴ قرار داریم خرید تلگرام پریمیوم در فکر هر کسی که با این پیام رسان کار کرده چرخ می‌زند. برای مثال تلگرام پریمیوم برای پیشرفت بیزینس‌ها بسیار مفید خواهد بود. این اپلیکیشن برای شما مثل یک دستیار تمام عیار عمل می‌کند. خصوصاً اگر یک کسب و کار اینترنتی دارید و یا از طریق وبسایت خود کسب درآمد می‌کنید، خرید تلگرام پریمیوم در ایران باید به یکی از گزینه‌های اصلی شما تبدیل شود. نه تنها تلگرام پریمیوم برای کسب و کارها امکانات ویژه‌ای در نظر گرفته، بلکه قرار است در سال جدید نیز همه را غافلگیر کند. موارد ذیل از جمله امکاناتی هستند که با تهیه تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴ دریافت خواهید کرد:

تلگرام در سال ۲۰۲۴

 امکانات جدید تلگرام پریمیوم

افزایش محدودیت حجمی در تلگرام پریمیوم، یعنی شما می‌توانید تا دوبرابر بیشتر فایل دانلود، آپلود و یا ذخیره کنید.

ایموجی‌ها و استیکرهای تلگرام پریمیوم، تمام این ایموجی‌ها قابلیت شخصی سازی دارند. برای مثال می‌توانید از تصویر خودتان برای ساخت ایموجی استفاده کنید.

سرعت دانلود بیشتر، تا جایی که سرویس اینترنت شما یاری می‌کند فایل دانلود کنید و از سرعت آن لذت ببرید.

قابلیت ترجمه هم‌زمان چت‌ها، اگر زبان انگلیسی ضعیفی دارید و باید برای کسب اطلاعات به برخی از کانال‌های انگلیسی زبان مراجعه کنید، تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴ در کنار شما خواهد بود.

قابلیت جنجالی تبدیل صورت به متن در تلگرام پریمیوم، اصلاً نگران صدای ویدئو و یا ویس‌های خود نباشید، تلگرام پریمیوم آنها را به متن تبدیل خواهد کرد.

پروفایل ویدئویی در تلگرام پریمیوم، امکانی که در تلگرام رایگان نیز وجود دارد؛ اما بسیار محدودتر

امکان ایجاد چت مخفی در تلگرام پریمیوم، این ویژگی امنیت تلگرام پریمیوم را حد زیادی افزایش می‌دهد.

آیکون پریمیوم و متفاوت از تلگرام رایگان، شاید بیشتر به درد کسانی بخورد که دوست دارند ظاهر اپلیکیشن خود را تغییر دهند.

دریافت تیک آبی در تلگرام پریمیوم از جمله ویژگی‌هایی است که شما را کاملاً از کاربران عادی متمایز می‌سازد.

از بین رفتن تبلیغات، داشتن تلگرام پریمیوم بدون تبلیغات در سال ۲۰۲۴ هیجان انگیز به نظر می‌رسد!

 آیا تلگرام ویژگی‌های جدید را برای  آینده در نظر گرفته است؟

می‌توان گفت ویژگی‌های تلگرام پریمیوم همین حالا نیز جایگاه خود را در میان کاربران پیدا کرده. اما آنطور که تاریخچه تلگرام پریمیوم به ما نشان می‌دهد، این شرکت هر گز از حرکت در مسیر پیشرفت باز نمی‌ایستد. شرکت تلگرام بارها بر تفاوت اشتراک پریمیوم و رایگان خود تاکید کرده و امکانات بی بدیلی را در هر دو این ورژن‌ها قرار می‌دهد. اما همچنین مدیران این شرکت بارها اعلام کرده‌اند برنامه‌های زیادی برای پیشرفت تلگرام، چه رایگان و چه پریمیوم خواهند داشت. برای مثال، این شرکت با معرفی نات کوین در تلگرام به جذب مخاطبانی پرداخت که تا آن موقع شاید خیلی راغب به استفاده از این اپلیکیشن نبودند.

تلگرام پریمیوم در ایران نیز از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. کاربران تلگرام پریمیوم حالا رو به افزایش هستند و تعداد بیشتری برای خرید این اشتراک پولی تحقیق می‌کنند. تلگرام همیشه برای شعبده بازی و غافلگیر کردن طرفداران خود راهی پیدا می‌کند. حالا که به نسخه ویژه رسیده، امکانات تلگرام پریمیوم قطعاً در آینده بیش از سال ۲۰۲۴ نیز خواهد بود.

امکانات جدید تلگرام پریمیوم

آیا باید Telegram Premium را خریداری نماییم؟

جواب این سوال بستگی به شرایط شما دارد، اما در اغلب موارد پاسخ بله خواهد بود! تلگرام پریمیوم به ایجاد تجربه‌ای جدید از کاربری در یک اپ پیام رسان کمک می‌کند. شاید با خود فکر کنید هیچ یک از این ویژگی‌ها آن قدری ارزش ندارد که برای ارتقا تلگرام به نسخه پریمیوم پول خرج کنید، اما سخت در اشتباه هستید! اگر وسع مالی شما اجازه می‌دهد برای دانلود تلگرام از گوگل پلی و  خرید آنی تلگرام پریمیوم درنگ نکنید. حتی مدیریت چت بهتر و امکان دانلود سریع‌تر نیز از ویژگی‌ها و امکانات تلگرام پریمیوم در سال ۲۰۲۴ هستند که ارزش خرید آن را افزایش می‌دهند. بهتر است همین حالا و پس از تحقیق مفصل تجربه استفاده از قابلیت‌های تلگرام پریمیوم را به خود هدیه دهید.

تلگرام پریمیوم را از کجا بخرم؟

از شرکت‌های واسطه مورد اطمینانی که خرید فوری تلگرام پریمیوم را بی دردسر و با امنیت بالا برای شما امکان پذیر می‌سازند، مثل تلگرام شاه! تعرفه خرید تلگرام پریمیوم در این مجموعه بسیار مناسب است و می‌توانید از میان پلن‌های پیشنهادی یکی را برای خود انتخاب نمایید. خرید تلگرام پریمیوم در ایران ممکن است با دشواری‌هایی همراه باشد که تلگرام شاه این دشواری‌ها را برای شما هموار خواهد ساخت. همین حالا برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image