اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

تلگرام بیزینس
آشنایی با تلگرام بیزینس و نحوه فعال
  • آوریل 21, 2024
نحوه فعالسازی استیکر تلگرام
ساخت استیکر جدید تلگرام در فروردین 1403
  • آوریل 17, 2024
ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
  • آوریل 9, 2024
نات کوین تلگرام

نات کوین یک بازی رایگان و آسان در تلگرام است که حول محور ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی برای به دست آوردن کوین می‌چرخد. این بازی از زمان انتشار در اول ژانویه، هر روز محبوب‌تر می‌شود. نات‌کوین تلگرام طی ماه‌های اخیر، کاربران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است. این تعداد از 9 میلیون نفر در 9 ژانویه 2023، اکنون به بیش از 26 میلیون نفر رسیده است. بر اساس آمارهای گزارش‌شده، میانگین کاربران آنلاین نات کوین تلگرام پریمیوم در هر لحظه چیزی بیشتر از 100.000 نفر است.

رشد سریع نات‌کوین پس از انتشار نسخه اصلی آن رخ داده است. جک بوث، مدیر مارکتینگ بنیاد TON در شبکه اجتماعی X گفت: «نات کوین تلگرام رویکرد جالبی دارد که باعث شده کاربران، پیش از ارائه توکن و هرگونه ادغام واقعی در فضای Web3، روی بازی و رشد خود در آن متمرکز شده‌اند.

نات کوین چه ارتباطی با تلگرام پریمیوم دارد؟

با نگاهی به تاریخچه تلگرام پریمیوم در می یابیم که اپلیکیشن پیام‌رسانی تلگرام با بیش از 800 میلیون کاربر فعال ماهیانه، به طور گسترده‌ای در بین فعالان کریپتو استفاده می‌شود. این پلتفرم در سال 2018 کار بر روی بلاک‌چین TONرا آغاز کرد، اما در سال 2020 این پروژه را کنار گذاشت. زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، از تلگرام به دلیل نقض قانون اوراق بهادار شکایت کرد.

بلاک‌چین TON اکنون از تلگرام مستقل است، اما پاول دوروف، مدیر تلگرام پروژه نات کوین تلگرام را در دسامبر 2021 تأیید کرد.

نات کوین در تلگرام پریمیوم

نگاهی دقیق‌تر به سیستم توکن نات کوین در تلگرام

سیستم توکن بازی نات کوین تلگرام، بر اساس پاداش‌دهی به بازیکنان طراحی شده است، اما هم‌اکنون امکان نقد کردن مستقیم توکن‌های نات‌کوین وجود ندارد. به جای آن، سیستمی برای تبدیل کردن دارایی بازیکنان به ووچر NFT طراحی شده است که حدقل میزان نات کوین برای این کار، 10 میلیون کوین است.

یک نوع توکن NFT باارزش‌تر وجود دارد که سخت‌کوش‌ترین بازیکنان را هدف قرار می‌دهد و به 100 میلیون کوین نیاز دارد. این مکانیزم نه تنها به تلاش فعال‌ترین بازیکنان پاداش می‌دهد، بلکه باعث ایجاد گمانه‌زنی‌هایی هم شده است. زیرا این ووچرها امکان ترید توکن‌های NOT را پیش از افتتاح رسمی این کوین در بازار امکان‌پذیر می‌کند.

کاربرد توکن نات کوین تلگرام، فراتر از هر حدس و گمانی است. کاربران این بازی پیش از عرضه مستقیم توکن NOT در مارکت‌های اصلی بازار ارز دیجیتال، می‌توانند NFTهای خود را به این توکن تبدیل کنند و بدین ترتیب، یک شروع عالی در ترید این کوین داشته باشند.

با این حال، شرکت در این گونه معاملات کاملاً اختیاری است و بسیاری از بازیکنان ترجیح می‌دهند منتظر بمانند و موجودی نات کوین تلگرام خود را در هنگام عرضه رسمی، مستقیماً به توکن‌هایNOT تبدیل کنند. نات کوین کاربران زیادی را در تلگرام جذب خود کرده است و پایگاه کاربری آن اخیراً به حدود 26 میلیون نفر رسیده است.

نحوه کسب درآمد از نات کوین تلگرام

مکانیزم ساده و در عین حال اعتیادآور بازی برای کسب درآمد ،که در آن کاربران روی تصویر یک سکه ضربه می‌زنند تا ارز درون بازی را جمع کنند، منجر به انباشت میلیاردها نات کوین در حساب کاربران شده است.

وعده ایردراپ نات کوین که برای اواخر مارس یا آپریل هدف‌گذاری شده است، باعث ایجاد هیجان بیشتر در بین جامعه کاربران این بازی شده است. علاوه بر این، معرفی ووچرهای NFT موج تازه‌ای را در بازار ایجاد کرده است. طبق این سازوکار، شما می‌توانید هر ووچر 100 میلیونی نات کوین را در مارکت Getgems NFT، به ارزش 100 تان کوین معادل 2760 دلار به فروش برسانید.

این قابلیت کسب درآمد، نه تنها اشتیاق کاربران را برای تعامل با سیستم جدید نات کوین افزایش می‌دهد، بلکه یک Royalty Fee 20 درصدی برای فروش ووچر معرفی می‌کند که به محض انتشار رسمی توکن NOT در مارکت‌های اصلی، به جریان نقدینگی آن کمک می‌کند.

بازی نات کوین تلگرام

جامعه کاربری DAO و نحوه خرید توکن NOT

علاوه بر این، تیم نات کوین به طور فعالی با جامعه کاربری خود در ارتباط است و به‌روزرسانی‌ها و راهنمایی‌هایی را در مورد ویژگی‌های آینده بازی، مانند مکانیزم Minting توکن و نقش سازمان مستقل غیر متمرکز (DAO) در اداره بازی ارائه کرده است. انتظار می‌رود این DAO که در حال حاضر 158.000 عضو دارد، نقش مهمی در اکوسیستم نات کوین تلگرام ایفا کند. اگرچه مسئولیت‌های خاص و حق رأی در آن هنوز مشخص نیست.

در حال حاضر، توسعه‌دهندگان نات کوین اجازه خرید توکن NOT را به وسیله دستور /buy ارائه داده‌اند. قیمت هر توکن چیزی در حدود 0.0001 دلار است و امکان فروش و کسب سود مستقیم از آن‌ها در آینده فراهم خواهد شد.

نقش تلگرام پریمیوم در جمع‌آوری نات کوین

برای کسب درآمد بیشتر از نات کوین تلگرام، استفاده از تلگرام پریمیوم توصیه می‌شود. در بازی نات کوین تلگرام، شما می‌توانید با دعوت از دوستان خود توکن درون بازی کسب کنید. در صورتی که اکانت پریمیوم تلگرام داشته باشید، این مقدار 10 برابر خواهد شد. بنابراین توصیه می‌شود قبل از ثبت نام در نات کوین، اشتراک پریمیوم تلگرام را خریداری نمایید. این کار به کسب درآمد بیشتر شما از این سیستم کمک می‌کند.

لینک‌های دسترسی سریع

البته قابلیت های تلگرام پریمیوم بسیار فراتر از نات کوین است. استوری اختصاصی در تلگرام پریمیوم، دریافت تیک آبی در تلگرام پریمیوم، تبدیل صوت به متن در تلگرام پریمیوم، مدیریت بهتر چت در تلگرام پریمیوم، استیکر و ایموجی اختصاصی تلگرام پریمیوم، دوبرابر شدن محدودیت حجمی تلگرام پریمیوم و بسیاری دیگر باعث شده تا ارزش خرید تلگرام پریمیوم برای تمامی افراد بالا رود. تلگرام پریمیوم برای کسب و کارها نیز سورپرایزهای زیادی در نظر گرفته است. بسیاری شاید به دنبال دریافت تلگرام پریمیوم به صورت رایگان باشند، اما متاسفانه چنین امکانی برای کاربران وجود ندارد.

سخن پایانی

نات کوین تلگرام یک بازی آسان و جذاب است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. توسعه دهندگان این توکن، لیست شدن احتمالی توکن NOT را در چندین صرافی معتبر تأیید کرده است که باعث امیدواری بیشتر کاربران می‌شود. در ضمن، شما می‌توانید این کوین را به صورت رایگان به دست آورید.

در نهایت، پاول دوروف یک نابغه در دنیای مدرن است که در هر کاری موفق می‌شود. به نظر می‌رسد که این پروژه هم از این قاعده مستثنی نخواهد بود. یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از این سیستم، دعوت دوستان خود به آن است. البته پیش از این کار، بهتر است تلگرام پریمیوم داشته باشید. چرا که میزان دریافتی شما با تلگرام پریمیوم 10 برابر خواهد شد.

خرید اکانت تلگرام پریمیوم در ایران امکان‌پذیر نیست، اما وب‌سایت ما این مشکل را برای شما حل می‌کند. برای اطلاع از قیمت‌های تلگرام پریمیوم، آشنایی با سایر امکانات اکانت پریمیوم تلگرام و خرید آن به صورت سه‌ماهه، شش‌ماهه یا یک‌ساله، تنها کافیست با کارشناسان واحد پشتیبانی ما تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image