اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

تلگرام بیزینس
آشنایی با تلگرام بیزینس و نحوه فعال
  • آوریل 21, 2024
نحوه فعالسازی استیکر تلگرام
ساخت استیکر جدید تلگرام در فروردین 1403
  • آوریل 17, 2024
ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
  • آوریل 9, 2024
امنیت تلگرام پریمیوم

اپلیکیشن‌های پیام رسان به عنوان وسایل ارتباط جمعی انقلابی به پا کردند و در این میان تلگرام از جمله برنامه‌هایی است که در این انقلاب نقش بسیار پر رنگی داشته است. سرویس‌ها و برنامه‌های متعددی برای چت در دنیا وجود دارد، اما متاسفانه امنیت تنها بخشی از این سرویس‌ها قابل اعتماد می‌باشد. امنیت پیام رسان تلگرام البته از دیرباز تا حالا مورد ستایش دوست داران تکنولوژی و همچنین کاربران قرار گرفته اسن. حالا این شرکت با معرفی اکانت پریمیوم امنیت تلگرام را به سطح بالاتری ارتقا می‌بخشد.

ویژگی‌های تلگرام پریمیوم باعث شده تا در زمره امن‌ترین پیام‌رسان‌ها در دنیا قرار بگیرید و حفظ حریم خصوصی افراد را تضمین نماید. حالا با نگاهی به قابلیت‌های تلگرام پریمیوم و همچنین نحوه ارتقا تلگرام رایگان به پریمیوم به بررسی میزان امنیت این اپلیکیشن محبوب خواهیم پرداخت. همچنین به شما می‌گوییم چطور امنیت بالا باعث افزایش تعداد کاربران تلگرام پریمیوم شده است.

امنیت تلگرام پریمیوم چقدر است؟

در دنیایی که تکنولوژی دائماً در حال پیشرفت است، دنیای که حالا پر شده از کلیک و پیام و بیت، آیا تلگرام پریمیوم از درجه امنیت قابل قبولی برخوردار است؟ با ورود طیف گسترده‌ای از پیام رسان‌های داخلی و خارجی به دنیای تکنولوژی بحث امنیت این برنامه‌ها بیش از هر زمان دیگری مورد توجه کاربران می‌باشد. اما تلگرام دیگر نیاز به اثبات توانایی‌های خود ندارد. این اپلیکیشن با بیش از هفتصد هزار کاربر در دنیا جایگاهی مستحکم و غیر قابل انکار را برای خود ایجاد کرده، به طوری که کمتر پیام رسانی یارای مقابله با این غول دنیای اپ‌های پیام رسان می‌باشد.

امنیت تلگرام، خصوصاً نسخه پریمیوم، موضوعی است که همواره مورد بحث قرار می‌گیرد. کارشناسان و حالا شاید بسیاری از رقبای تلگرام امنیت نسخه پریمیوم این اپ را زیر سوال برده و آن را مورد بررسی قرار داده‌اند. اما شرکت تلگرام همیشه پاسخی کوبنده برای رقبای خود داشته و امنیت پیام رسان پریمیوم خود را بیش از پیش تصدیق می‌کند. برخی از ویژگی‌هایی که امنیت تلگرام پریمیوم را افزایش می‌دهند عبارت‌اند از:

امنیت اکانت تلگرام پریمیوم

تاثیر نحوه ارسال پیام‌ها بر امنیت تلگرام

شما می‌توانید پیام‌های خود را در تلگرام به دو صورت ارسال کنید، عادی و مخفی. به طور پیش فرض تمام چت‌های تلگرام در حالت عادی قرار دارد. در این حالت، پیام‌ها می‌توانند در سرورهای تلگرام ذخیره شوند. اما در مورد چت‌های مخفی داستان کمی متفاوت خواهد بود. چت‌های مخفی در واقع نقطه قوت تلگرام برای بالا بردن امنیت خصوصاً در تلگرام پریمیوم هستند. وقتی چت مخفی و یا همان Secret Chat را انتخاب می‌کنید، هیچ ردی از پیام‌های شما در سرورهای تلگرام باقی نخواهد ماند. به علاوه در چنین شرایطی گزینه عدم نمایش پروفایل در صورت فوروارد شدن پیام‌ها و همچنین پاک شدن خود به خودی پیام‌ها نیز فعال خواهد شد. مدیریت بهتر چت در تلگرام پریمیوم امنیت این پیام رسان را تا حد زیادی بالا می‌برد.

فعال سازی تایید دو مرحله‌ای به اپ تلگرام

تایید دو مرحله‌ای همان گزینه‌ای است که امنیت تلگرام رایگان و یا تلگرام پریمیوم شما را تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. این گزینه ورود هر فرد دیگری را به اکانت شما غیر ممکن ی سازد، چرا که حالا باید به جای یک سد، از دو سد مستحکم عبور کند! تایید دو مرحله‌ای را یکی از گزینه‌های کاربردی برای امن سازی هر چه بیشتر تلگرام در نظر می‌گیرند. با استفاده از این گزینه، شما برای ورود به تلگرام خود با دستگاهی جدید، باید پسورد شخصی را که در دستگاه اصلی خود مشخص کرده‌اید را نیز به خاطر داشته باشید. این کد به اضافه‌ی کدی که شرکت تلگرام برای شما می‌فرستد به امنیت هرچه بیشتر اکانت شما کمک می‌کند.

 خاتمه دادن به فعالیت دستگاه‌های اضافه

کاربران تلگرام معمولی و تلگرام پریمیوم می‌توانند فعالیت هر دستگاه دیگری که به اکانت آنها متصل شده را رصد کنند و یا به آن خاتمه دهند. این کار توسط دستگاه اصلی صورت می‌گیرد. با نگاهی به تنظیمات حریم خصوصی تلگرام خود در می‌یابید آیا دستگاه دیگری نیز با این اکانت فعالیت دارد یا خیر، سپس از همین قسمت برای ادامه فعالیت آن تصمیم گیری خواهید کرد. ویژگی‌های دیگری نظیر شخصی سازی استوری در تلگرام پریمیوم و همچنین دو برابر شدن محدودیت‌های حجمی تلگرام پریمیوم نیز به امنیت آن می‌افزایند.

پاک کردن پیام‌ها برای همیشه و امنیت اکانت پریمیوم تلگرام

حتماً شما نیز به خاطر دارید که در گذشته فرستادن یک پیام اشتباه در تلگرام و یا هر پیام‌رسان دیگری به یک کابوس تبدیل شده بود! چه استیکرها و پیام‌های اشتباهی که نفرستادیم و چقدر آرزو کردیم کاش راهی برای پاک کردن این پیام‌ها وجود داشت! حالا مدتی است که تلگرام این امکان را برای ما فراهم کرده، آن هم با کیفیت بسیار بالا و بدون آنکه ردی از پیام باقی بگذارد. استوری‌های شخصی سازی شده در تلگرام پریمیوم نیز قابل پاک شدن هستند. پس دیگر نگران اشتباهات خود در تلگرام معمولی و تلگرام پریمیوم نباشید.

پسورد برای امنیت بیشتر تلگرام پریمیوم

شاید با خود فکر کنید رمز گوشی شما برای محافظت از اطلاعات شخصی و محتویات آن کافی است. اما تلگرام پا را از این فراتر گذاشته و امکانی را ترتیب داده تا بتوانید داخل خود اپلیکیشن هم یک رمز در نظر بگیرید. این یعنی حتی اگر یک نفر از سد دفاعی اولیه در تلفن همراه شما عبور کند، به سد دوم یعنی پسورد تلگرام پریمیوم بر خواهد خورد. شرکت این کار را برای افزایش امنیت تلگرام انجام داده که در نسخه پریمیوم نیز وجود دارد.

امنیت تلگرام پریمیوم

آیا برای حفظ امنیت اکانت تلگرام باید آن را به حالت پریمیوم تغییر دهیم؟

تفاوت تلگرام رایگان و تلگرام پریمیوم در زمینه‌های بسیاری مشهود است. شما می‌توانید با خرید اشتراک پریمیوم تلگرام در ایران به امکانات بسیاری دست پیدا کنید. برای مثال پروفایل ویدئویی تلگرام، استیکرها و ایموجی‌های شخصی سازی شده تلگرام و دریافت تیک آبی تلگرام تنها با خرید اشتراک پریمیوم امکان پذیر است. اما وقتی بحث امنیت به میان می‌آید، تلگرام رایگان نیز حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. خرید تلگرام پریمیوم حتماً به افزایش اکانت شما کمک می‌کند، اما این بدان معنا نیست که تلگرام رایگان از امنیت مناسبی برخوردار نیست خصوصا اگر آن را از فروشگاه های معتبر مثل اپ استور دانلود کنید.

اشتراک ویژه تلگرام را از کجا بخریم؟

شرکت‌های واسطه زیادی برای خرید تلگرام پریمیوم به شما کمک خواهند کرد. اما در این میان اگر به دنبال خرید فوری تلگرام پریمیوم با بهترین قیمت هستید، تلگرام شاه را فراموش نکنید. این مجموعه سعی می‌کنیم بهترین ورژن تلگرام پریمیوم را با مناسب‌ترین قیمت و در سریع‌ترین زمان در اختیار شما قرار دهیم. برای مشاوره رایگان همین حالا تماس بگیرید.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image