اطلاعات تماس

تهران، ولنجک

ما شبانه روزی با شما هستیم. 09120487378 amirshahtori@gmail.com
ما را دنبال کنید

خبرنامه

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.

بایگانی ها

جدید ترین نوشته ها

تلگرام بیزینس
آشنایی با تلگرام بیزینس و نحوه فعال
  • آوریل 21, 2024
نحوه فعالسازی استیکر تلگرام
ساخت استیکر جدید تلگرام در فروردین 1403
  • آوریل 17, 2024
ارزان‌ترین قیمت تلگرام پریمیوم
خرید تلگرام پرمیوم با قیمت ارزان همراه
  • آوریل 9, 2024
تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها

تلگرام از زمان تأسیس خود همواره در تلاش بوده تا تجربیات کاربران را بهبود بخشد و ادمین گروه‌ها و کانال‌ها را توانمند سازد. فواید تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها موارد عمده‌ای را شامل می‌شود، از ایموجی‌ها و استیکرهای اختصاصی در تلگرام پریمویم  گرفته تا ابزارهای مدیریتی پیشرفته و امکان درج استوری تلگرام برای کانال‌ها. فارغ از این موارد یک قابلیت جدید و هیجان‌انگیز وجود دارد که پویایی گروه‌ها و کانال‌ها را در پلتفرم تلگرام متحول می‌کند.

این قابلیت به ادمین گروه‌ها و کانال‌ها اجازه می‌دهد تا روی نمایش هیستوری محتوا کنترل داشته باشند، در مقابل این امکان را برای کاربران پریمیوم نیز فراهم می‌سازد تا به داده‌های مربوط به هیستوری دسترسی پیدا کنند. با معرفی این قابلیت، تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها امکانات جذابی فراهم می‌کند، تعامل کاربران را افزایش می‌دهد، قابلیت‌های امنیت حریم خصوصی تلگرام  را افزایش می‌دهد و جریان کسب درآمد پایداری ایجاد می‌کند که مدل کسب‌وکار تلگرام را ارتقا می‌دهد.

تلگرام پریمویم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها چه قابلیت هایی دارد؟

در ادامه، با قابلیت‌ها و فواید تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و کاربران ویژه، بیشتر آشنا خواهید شد.

کنترل هیستوری پریمیوم

این قابلیت تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها این امکان را فراهم می‌کند که میزان هیستوری قابل مشاهده برای اعضای عادی را محدود کنند. این تضمین می‌کند که بحث‌ها متمرکز باقی بمانند و حس هیجان در جوامع کاربری تلگرام تقویت شود. ادمین‌ها می‌توانند هیستوری محتوا را با استراتژی خاص خود تنظیم کنند تا تعامل کاربران بهینه شود و فضایی فعال و پرجنب‌وجوش در گروه‌ها حفظ شود.

باز کردن هیستوری محتوا

به عنوان یکی از قابلیت‌های تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها و همچنین اعضای پریمیوم، کاربران گروه‌ها این گزینه را خواهند داشت که فراتر از محدوده تعیین‌شده توسط ادمین‌ها، به هیستوری محتوا دسترسی داشته باشند. این مزیت انحصاری کاربرانی را جذب می‌کند که به تعاملات، بحث‌ها و محتوای قدیمی گروه اهمیت می‌دهند و به وسیله این موارد، به دنبال ارتباط عمیق‌تر با جامعه مورد علاقه خود هستند.

گروه‌ها و کانال‌ها در تلگرام پریمیوم

توانمندسازی ادمین کانال‌ها و گروه‌ها در تلگرام پریمویم

قابلیت‌های تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا مسئولیت گروه یا کانال خود را مانند قبل به دست بگیرند. با کنترل روی امکان نمایش هیستوری محتوا، آن‌ها می‌توانند یک تجربه منحصربه‌فرد برای اعضای خود ایجاد کنند و سطوح تعامل را متناسب با اولویت‌های جامعه تنظیم کنند. پریمویم کردن تلگرام حس مالکیت را برای مدیران ایجاد می‌کند و تعهد آن‌ها برای موفقیت گروه یا کانالشان را افزایش می‌دهد.

ایجاد جریان درآمد پایدار برای تلگرام

با معرفی امکانات تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها، تلگرام یک جریان کسب درآمد پایدار ایجاد کرده که به حمایت از رشد و نوآوری این پلتفرم کمک می‌کند. این رویکرد به تلگرام اجازه می‌دهد تا به ارائه خدمات رایگان و باکیفیت به همه کاربران ادامه دهد و در عین حال تجربه‌ای عالی با مزایای اضافی، به کاربران پریمیوم ارائه دهد.

همچنین کاربران زیادی وجود دارند که از طریق تلگرام کسب درآمد می‌کنند و این جریان درآمد از طریق راه‌های مختلفی اتفاق می‌افتد. از فروشگاه‌های اینترنتی کسب‌وکارهای کوچک در کانال‌های تلگرام گرفته تا ارائه محتوای پریمیوم و بازاریابی از طریق تلگرام. در هر صورت، راه‌اندازی پلن اشتراکی پریمیوم هم به کسب درآمد پلتفرم تلگرام و هم کسب درآمد کاربران آن کمک می‌کند.

مزایای انحصاری تلگرام برای مشترکین پریمیوم

قابلیت‌های تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها تنها محدود به تنظیمات پیشرفته و دسترسی به هیستوری محتوا نمی‌شود. آن‌ها همچنین می‌توانند از مزایای دیگر این نسخه اشتراکی استفاده کنند. این مزایا شامل برندسازی سفارشی گروه / کانال، پشتیبانی مشتری اولویت‌دار، دسترسی زودهنگام به قابلیت‌های جدید و نشان‌های ویژه مثل تیک آبی در تلگرام پریمیوم برای نشان دادن وضعیت برتر خود در این جامعه کاربری است. در ادامه، به چند مورد دیگر اشاره می‌کنیم.

تضمین حفظ حریم خصوصی و کنترل کاربر

حفظ حریم خصوصی کاربران همچنان در اولویت اصلی تلگرام است. به این ترتیب، آن‌ها کنترل کاملی بر اولویت‌های خود به عنوان یک کاربر پریمیوم دارند. تلگرام به کاربران عادی نیز احترام می‌گذارد، اما مشترکین پریمیوم می‌توانند به راحتی وضعیت اشتراک و داده‌هایشان را در تنظیمات اکانت خود مدیریت کنند.

مارکتینگ و جذب کاربر برای کانال‌‌ها و گروه‌های تلگرام پریمویم

یکی از جذاب‌ترین قابلیت‌های تلگرام پریمیوم برای بیزینس ها، این است که با کمک این پلتفرم می‌توانید یک مپین بازاریابی قدرتمند ایجاد کنید. تلگرام با ادمین گروه‌ها و کانال‌ها همکاری خواهد کرد تا داستان‌هایی از موفقیت خود ایجاد کنند که در جامعه گسترده تلگرام طنین‌انداز شود و کاربران را به تعامل تشویق کند.

قابلیت Boost در تلگرام پریمیوم برای کانال‌ها و گروه‌ها

تلگرام در آخرین آپدیت خود، قابلیت استوری گذاشتن را معرفی کرد. بدین ترتیب، یکی از امکانات تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها، امکان استفاده از یک سیستم رأی‌گیری از اعضای کانال است. اکنون کاربران تلگرام می‌توانند به کانال‌های مورد علاقه خود، امکان استوری گذاشتن را بدهند. اشتراک پریمیوم به کاربران حق یک رأی را می‌دهد که می‌توانید به هر کانالی بدهد. هر چه تعداد آرای یک کانال بیشتر باشد، لول آن بالاتر خواهد بود. هر لول جدید به کانال امکان می‌دهد روزانه یک استوری اضافی برای همه اعضای خود ارسال کند.

از طریق این قابلیت، ادمین‌ها می‌توانند کانال خود را به مخاطبین بیشتری معرفی کنند. این قابلیت تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها، شبیه به پخش پیام در یک بلندگوی بزرگتر است و به شما اطمینان می‌دهد که صدایتان به دورترین نقاط جهان تلگرام می‌رسد. دانلود تلگرام از گوگل پلی و یا اپ استور به شما کمک خواهد کرد نسخه امن تری از این اپ را در اختیار داشته باشید.

این استوری‌ها می‌توانند شامل استیکرهای ری‌اکشن یا موزیک شخصی باشند. علاوه بر این، امکانات دیگری نیز وجود دارد که شامل امکان نمایش یکباره عکس و ویدیو، اناتیفیکیشن‌های بهتر ورود به حساب کاربری و غیره است.

تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها

سخن پایانی

معرفی قابلیت کنترل هیستوری پریمیوم برای ادمین گروه‌ها و کانال‌ها در تلگرام پریمیوم، نشان از تعهد تلگرام به نوآوری و افزایش رضایت کاربران دارد. توانمندسازی ادمین‌ها با کنترل پیشرفته و دسترسی آن‌ها به محتوای هیستوری انحصاری، تعامل جامعه کاربری گروه یا کانال را افزایش می‌دهد و حس عمیق‌تری از «جامعه بودن» ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر این، تلگرام پریمیوم برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها قابلیت‌های دیگری نیز به همراه دارد که شامل استفاده از ایموجی‌ها و استیکرهای انحصاری، آپلود و انتشار استوری، کنترل بر هیستوری محتوا و غیره است. همچنین ادمین‌ها می‌توانند از مزایای عمومی تلگرام پریمیوم مانند محدودیت حجمی دوبرابر، امکان آپلود فایل تا سقف 4 گیگابایت، تبدیل صوت به متن و موارد دیگر استفاده کنند.

اگر ادمین کانال یا گروه پرمخاطبی هستید و تمایل به حفظ و گسترش جامعه کاربری خود دارید، یا می‌خواهید کانال کم‌عضو و کم بازدید خود را رونق ببخشید، تلگرام پریمیوم برای شماست. به منظور استفاده از قابلیت‌های تلگرام برای ادمین کانال‌ها و گروه‌ها، می‌توانید اقدام به خرید فوری اکانت ویژه تلگرام نمایید.

متأسفانه امکان خرید مستقیم تلگرام پریمیوم در ایران وجود ندارد، اما شرکت ما این مشکل را رفع کرده است و می‌توانید از طریق تماس با کارشناسان فروش تلگرام شاه، اقدام به خرید اکانت‌های سه‌ماهه، شش‌ماهه و یک ساله پریمیوم نمایید. قیمت تلگرام پریمویم در این مجموعه بسیار مناسب بوده و شما را از امکانات زیادی بهره مند می سازد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما دیگه چه خدماتی برای شما داریم؟

طراحی پرزنتیشن!

سفارش پروژه
  • right image
  • Left Image